Кожен захід, передбачає харчування учасників і розробку меню на корпоратив. У цій статті ми зібрали рекомендації для правильно вибору кейтеринговой компанії. Але спочатку назвемо себе. Ми івент агентство ARENA CS, свою діяльність ведемо вже 14 років. Наша сфера діяльності – це організація і проведення заходів усіх форматів. За час існування ми успішно реалізували понад 7000 проектів.

Кожен наш організатор заходів Київ, усвідомлює, як це важливо, щоб все вийшло круто, щоб всі були задоволені, і він би міг з гордістю розповісти про цю подію, особливо, якщо це був масштабний івент. За словами одного постійного клієнта: “Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!”

Рекомендації як вибрати меню для корпоративів: як знайти хорошу кейтерингову компанію

 Рекомендація №1. Меню на корпоратив: організувати харчування для гостей

Як ми вже сказали вище, практично кожна подія має на увазі організацію харчування для учасників. При виборі меню слід керуватися такими аспектами:

 • де провести корпоратив. Від місця проведення залежить і вибір меню. Якщо локацією обраний готель, то меню складається за всіма вимогами до святкового банкету. Якщо місце проведення конференц-зал, то тут слід передбачити меню для фуршету: холодні закуски, бутерброди і т.д. Тому перед складанням меню треба визначитися де провести корпоратив;
 • як провести корпоратив. Розробка меню залежить від цілей і завдань заходу;
 • формат заходу також грає істотну роль для меню. Організація свята Київ передбачає щедре застілля, а бізнес заходи, наприклад, конференція, невеликий перекус і кава паузи;
 • бюджет заходу. Прагнучи нагодувати і напоїти своїх дорогих гостей самим смачними стравами та напоями можна упустити суть події. Тобто зробивши акцент на банкеті, що не реалізувати намічені спочатку цілі; кількість гостей. Слід скласти список гостей, а від того, кого буде більше, чоловіків або жінок, буде залежати кількість спиртного на ваш захід;
 • розваги на корпоратив і конкурси корпоратив. Активні ігри, спортивні та командні змагання підвищують апетит, що певним чином впливає на меню на корпоратив, в залежності від того, що корпоратив сценарій містить.

В меню необхідно включити вегетаріанські та дієтичні страви. Досвідчений організатор заходів Київ обов’язково включити в меню різноманітні страви, щоб всі гості змогли знайти їжі на свій смак.

Важливо! Не варто замовляти велику кількість алкогольних напоїв при складанні меню на корпоратив, адже існує цілком обгрунтований ризик перетворити нормальне захід у п’яний дебош. 

Рекомендація №2. МЕНЮ НА КОРПОРАТИВ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПІДРЯДЧИКА

Забезпечити харчування можна за допомогою послуг ресторану або кейтеринговой компанії. Кейтерінгова компанія – організовує доставку їжі та напоїв у вказане місце і час. Якщо з рестораном все зрозуміло, то вибір постачальника кейтерингових послуг під великим питанням.

меню на корпоратив

Ми пропонуємо до уваги перелік критеріїв, за якими слід вибирати виконавця:

 1. Насамперед необхідно перевірити компанію на членство в профільних і бізнес асоціаціях, громадських організаціях і т.д.
 2. Шукайте інформацію в інтернеті, так ви зможете скласти найбільш об’єктивну думку.
 3. Дізнайтеся чи є у компанії і її персоналу профільні сертифікати, відзнаки.
 4. Вивчіть досвід роботи, не варто довіряти новачкам, які прийшли на ринок вчора.
 5. Перевірте досвід роботи в аналогічних або дуже схожими з вашим проектом.
 6. Зараз багато компаній пропонують різнопланові послуги, але коли потрібно вибрати підрядника, то краще вибирати компанію, яка практикує вузькопрофільні послуги.
 7. З ким раніше велося співпрацю, і хто є постійним клієнтом. Зверніться до них і поговоріть.
 8. Запитайте і проаналізуйте резюме тих співробітників, які будуть безпосередньо з вами.
 9. Вивчіть яке меню на корпоратив може запропонувати виконавець. Які послуги пропонує.
 10. Перевірте страховку компанії. У разі, коли захід пов’язаний з великим бюджетом це зробити треба обов’язково. Якщо компанія має в своєму розпорядженні страховими зобов’язаннями, то це свідчить про те, що вона готова взяти на себе зобов’язання. Це важливі факт спроможності компанії.
 11. Дізнайтеся форму власності компанії. Яким способом будуть виставлятися рахунки: з ПДВ, без ПДВ. Наступним кроком звірте ці дані з позицією вашої бухгалтерії. Уточніть всі сторони ведення документації.
 12. Як буде проводитися оплата: готівкою або безготівково. Краще вибрати постачальника, який має в своєму розпорядженні гнучкістю в даному питанні, здатний вести діалог і домовлятися.
 13. Коли на події серед гостей будуть іноземці, то обов’язково вимагайте обслуговуючого персоналу з вільним володінням англійською мовою.
 14. Ставте багато різнобічних питань постачальнику.
 15. У процесі ведення переговорів, погодження бюджету підрядник абсолютно завжди потрібно ставити чіткі терміни і просити призначити відповідального співробітника. Пам’ятайте, що коли вам відповідають односкладово і завжди погоджуються, при цьому питань не задають, то це повинно насторожити. Хороший підрядник завжди ставить багато питань. Таким чином зрозуміло, що компанія намагається виконати свою роботу на відмінно. А якщо з вами тільки погоджуються і обіцяють все зробити – це показник того, що вам терміново потрібно шукати іншого підрядника.

Рекомендація №3. Меню на корпоратив: як правильно вести співробітництво з постачальником

Ніколи не підписуйте типовий договір, навіть якщо предметом є всього лише меню на корпоратив на 20 учасників. Постарайтеся в деталях по максимуму розписати в договорі свої вимоги і очікування. Для мобілізації підрядника і для того, щоб убезпечити себе, потрудіться розписати по максимуму всі свої вимоги і очікування. У такому випадку організація свята Київ буде убезпечити від неприємних моментів і можете бути впевнені, що ваші гості не залишаться голодними.

Увага! Успіх будь-якого заходу безпосередньо залежить від планування і не важливо, що це: меню на корпоратив, подарунки на корпоратив, розваги на корпоратив або конкурси корпоратив.

меню на корпоратив

Убезпечити себе від помилок в меню на корпоратив можна в тому випадку, коли переговори будуть задокументовані. Але на жаль, таке не завжди можливо. Тому дуже часто доводиться домовлятися на ходу, в поспіху, по телефону. А це неминуче призводить до того, що виконавець вас не зрозумів. І тоді замість полуниці ви можете отримати банани. Щоб уникнути цього підкріплюйте кожну розмову листом, в якому детально викласти предмет розмови і досягнуті домовленості. Надішліть листа на пошту постачальнику, і зажадайте підтвердження. Так ви врятуєте, як мінімум, меню на корпоратив і, як максимум, свято від можливих неприємностей.

Як провести корпоратив весело, щоб не паритися про вибір кейтерингової компанії і складання меню на корпоратив?

Відповідь: дуже просто, звернувшись в івент агентство ARENA CS! Наша компанія забезпечить виконання всіх робіт, пов’язаних організацією заходів. Починаючи від корпоратив сценарій, закінчуючи тим, які подарунки на корпоратив найкраще підійдуть. У нас давно вже існує напрацьована база постачальників всіх послуг і кейтерингові компанії включно. Тому з вибором меню на корпоратив проблем точно не буде, ми – пропонуємо, ви – стверджуєте!

Пам’ятай, ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!