5 липня у Слов’янську відбувся безпрецедентний форум «Донбас –Україна: порядок денний». Дату його проведення було обрано не випадково: рівно рік тому місто було звільнено від окупації. Тож розмова про відбудову Донбасу, вирішення проблем переселенців, сучасні виклики для місцевого бізнесу була більш ніж доречна.

Захід об’єднав близько 300 учасників – представників громадських організацій, волонтерів, чиновників, депутатів, співробітників місцевих адміністрацій. Серед запрошених гостей особливою увагою користувались голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Говорилося і дискутувалося на різноманітні теми: від впровадження політики національної єдності до дотримання стандартів журналістики під час гібридної війни.

ARENA CS пишається, що змогла організувати комфортні умови для безпосереднього діалогу між посадовцями та представникам громадянського суспільства. Ми не вперше організовуємо заходи на Сході. От і цього разу ми допомогли замовнику провести безпечний, комфортний і результативний форум у місті, яке рік назад ще було під окупацією. Наша команда відповідала за доставку і монтаж аудіовізуального обладнання, банерів, а також консультувала з приводу трансферу, реєстрації учасників. Форум відбувся успішно і, поза сумнівами, зробить внесок у пошуку стратегії відбудови Донбасу.