Новорічний корпоратив перед початком Нового робочого року – це прекрасна і світла святкову подію, пов’язана з надією на краще в наступаючому році, з очікуванням досягнення всіх поставлених цілей і виконання бажань. В цей час всі чекають чудес і приємних презентів не тільки від близьких людей, а й від колег і керівництва. Івент-компанія ARENA CS здатна перетворити будь-який новорічний корпоратив в справжню зимову казку, яка надовго запам’ятається всім гостям заходу і залишить у них тільки позитивні враження.

Сучасні бізнесмени відмінно знають, що згуртований, злагоджений колектив, присутність корпоративного духу є невід’ємною частиною ефективної роботи всієї фірми в цілому. А новорічний корпоратив – це хороша можливість зібрати колег за одним столом, адже це сприяє об’єднанню, підняттю настрою і в результаті збільшує прибуток компанії.

Новорічні вечірки давно стали важливою складовою практично кожної поважаючої себе фірми. І це чудова традиція, що приносить захват, психоемоційну розвантаження як начальству, так і підлеглим. Як зробити так, щоб новорічний корпоратив був нестандартним і цікавим? І чому готуватися до івенту варто ще восени, – поради від директора з маркетингу event-агентства ARENA CS Юлії Гулевич.

новогодний корпоратив

Новорічний корпоратив: успішна організація від event-компанія ARENA CS

Вже зараз багато хто замислюється, як відсвяткувати новорічний корпоратив. Перед тим, як обговорити цю тему, розповім про зустріч нового року в аеропорту «Бориспіль»!

Зустріч Нового року в аеропорту «Бориспіль» у багатьох не викликає позитивних емоцій. Але уявіть, що це – корпоративний захід з усіма атрибутами «до зльоту»!

Так, це продуктивно і весело, а також дуже незвично!

Ми запропонували цю креативну концепцію нашому Замовнику і, на наше здивування, вони погодилися!

Як це було втілено в реальність:

 • миготіння посадкових смуг,
 • спеціальні сигнали літаків,
 • DUTY FREE,
 • Check-In,
 • зліт і приземлення двоповерхову будівлю Терміналу для всіх активностей – це більше 5000 квадратних метрів приміщень,
 • 200 фахівців на монтажних роботах! трохи ночей співробітників ARENA CS без сну десятки пройдених кілометрів за добу майже 1000 літрів дизельного пального, щоб досягти теплої атмосфери в Терміналі,
 • кайф всієї команди від проведеного заходу і новорічний сніг в ці дні!

І все це заради незабутньої атмосфери пригод і подорожей, яка панувала весь вечір!

Новорічний корпоратив 2018 – як здивувати співробітників і чи треба взагалі це робити?

Щоб довгоочікувана новорічна вечірка пройшла успішно і незабутньо, готуватися до неї слід вже з жовтня. Адже попереду чекає безліч роботи: аналіз бажань співробітників, визначення формату заходу. А ще необхідно ретельно продумати сценарій новорічного корпоративу. Встигнути забронювати ідеальну локацію для проведення заходу. Замовити професійного ведучого і фотографа (відео-оператора). Багатьом фірмам потрібно те ж саме. З цієї причини варто поквапитися, щоб не потрапити в халепу і не розчарувати співробітників. 

На щастя, сьогодні не обов’язково всім цим займатися самостійно і турбуватися з приводу, адже існуємо ми – івент-агентство ARENA CS, що володіє більш ніж 14-річним досвідом роботи в сфері event-менеджменту і успішно організувала понад 1500 заходів в 2017 році. Як правило, організація новорічного корпоративу стартує задовго до настання зими. Співробітники нашої компанії бронюють локацію, погоджують бюджет, а ще придумують тематику і сценарій Нового року. Знаходять ведучого, фотографа, запрошують гостей, продумують конкурси на новорічний корпоратив і по хвилинах розписують таймінг.

Новорічний корпоратив: сучасні тренди

Який же вона є – сучасна корпоративна культура? Більше 90% анкетованих менеджерів з управління персоналом зазначають, що на ринку очікуються зміни в економічній і концептуальної частинах корпоративу.

 1. Концептуальна частина. Більше ніяких безідейних «обмивань», виключно рішення різних бізнес-задач – згуртувати колектив, зняти поганий настрій, підняти корпоративний дух, визначити роль кожного працівника. Піти від шику до соціальності, від виступів тімбілдингу навіть в ході новорічного заходу.
 2. Економічна частина. Власники компаній прагнуть піти від «важких» банкетів, дорогих ресторанних комплексів в центральній частині міста, затребуваних дат і представників шоу-бізнесу. В тренді кейтеринг, заміські місця, тематичні івенти. А також цікаві новорічні конкурси для корпоративу, які втягують в захід і заодно можуть інформувати учасників про якісь важливі корпоративні цілі і завдання.

З цього можна зробити висновок: сьогодні розумно витрачати гроші тільки на корисні новорічні корпоративи! Адже для власника бізнесу будь-який, грамотно організований івент,це – інвестиція у власну фірму і співробітників. Саме цього чекають від нас як від досвідченого організатора івентів HR-директора. Саме ці послуги ми їм надаємо, не тільки відповідаючи ринку, а й формуючи його.

Чому варто замовити новорічний корпоратив в компанії ARENA CS?

новогодний корпоратив

Ми знаємо, як працювати правильно, не здійснюючи найбільш поширених помилок. Переваг співпраці з нашою компанією дуже багато. Серед них варто виділити:

 1. Чітке розуміння цілей івенту і унікальний підхід до кожного клієнта. Тому роботу з кожним замовником ми починаємо зі слова «Навіщо?» – навіщо ви проводите захід, новорічний корпоратив? Яку поставили перед собою мету? Якщо мети немає? То ми допомагаємо знайти цю мету, щоб захід був не тільки веселим, але і корисним! Ні для кого не секрет, що багато івент-агентства намагаються продавати один і той же, по одним і тим же технікам. Однак ми завжди прагнемо зрозуміти, що за колектив хоче відсвяткувати новорічний корпоратив (Київ)? Які у заходи цілі, а також створити неповторний сценарій корпоративу на Новий рік.
 2. Відсутність «трешових» активностей. Вам не запропонують перегони тарганів, метання сокир, надувні костюми для сумо, ну і інші не зовсім доречні для новорічної корпоративної вечірки речі.
 3. Уміння працювати з «нішевими» аудиторіями (вузькоспеціалізовані фахівці) з точки зору ідеї для новорічного корпоративу, креативу.
 4. Через 2-3 роки роботи з кожним клієнтом ми ні на один захід не “розслабляємося», вивчаємо аудиторію свого Замовника і максимально ефективно підбираємо місце, активності і креатив для досягнення цілей кожного заходу. Ми знаємо, як провести новорічний корпоратив з успіхом для будь-якої компанії.
 5. Зручну і високоефективну ТАСК-СИСТЕМУ, ДЕ МОЖУТЬ ЗАЛИШАТИ СВОЇ КОМЕНТАРІ І ПОБАЖАННЯ ВСЕ ЇЇ УЧАСНИКИ. ЦЕ ТА Ж ЛИСТУВАННЯ, АЛЕ ВОНА ВСЯ ЗНАХОДИТЬСЯ В ОДНОМУ МІСЦІ, в одному інтерфейсі.
 6. Відсутність незручностей з локацією. Ми все продумуємо заздалегідь, всю логістику і пересування людей по локації. Деталі мають значення і поганий гардероб може зіпсувати весь новорічний корпоратив! Наприклад, є приміщення, де не передбачені нормальні гардероби і охорона речей гостей. Ми все це продумуємо до деталей. Знаємо, де треба продумати і організовувати окреме приміщення, що охороняється під нашу відповідальність. Наші співробітники надають гостям івенту місце для зберігання верхнього одягу, взуття та інших особистих речей, щоб гості спокійно відпочивали і не носили з собою зайві речі, подарунки.
 7. Мета нашого івент-агентства – не продати якомога більше послуг, отримавши при цьому максимальний прибуток, а зробити так, щоб клієнт досяг мети заходу, а також залишився повністю задоволений нашою роботою і продовжив з нами подальшу співпрацю.

Як проходить організація новорічних свят у event-компанія ARENA CS?

Професійні івент-менеджери нашого агентства напишуть новорічний сценарій. Продумають всі деталі, що впливають на обстановку вечірки: декорування залу, програма новорічного корпоративу, різноманітність меню, а також ведучий на новорічний корпоратив. Івент можна провести на будь-який смак або ж стилізувати під певну подію, фільм, епоху … У цих випадках одним конфетті, гірляндами і кулями просто не обійтися!

Ми розробляємо сценарій на новорічний корпоратив за довгий час до самого івенту, щоб можна було внести поправки і бути стовідсотково готовим до святкової події. Ще один важливий нюанс: жоден присутній не повинен бути «в стороні» від заходу. З цієї причини ми приділяємо увагу всім, створюємо таке шоу, щоб кожен гість зміг брати участь в святкуванні. Для цього ми придумуємо індивідуальні поздоровлення, цікаві активності і конкурси на Новий рік корпоратив.

Новорічний корпоратив здатний стати справжнім трендом фірми, його своєрідною візитівкою. З цієї причини ми відстежуємо найактуальніші і креативні ідеї для новорічного корпоративу, ведемо співпрацю з багатьма представниками шоубізу. Не існує двох ідентичних фірм, як і не існує двох ідентичних івентів. Будь-яке шоу можна піднести зовсім інакше, і в цьому полягає наша основна мета – піднести для вас такий новорічний сценарій для корпоративу, який стане «родзинкою» вашої фірми!

У чому полягає успішне проведення новорічних корпоративів?

У нашої івент-компанії щодня генерується маса нових ідей для організації івентів, створюються конкурси на новорічний корпоратив. І ми завжди допоможемо вам, згуртувавши співробітників і піднявши корпоративний дух вашої компанії. Може здатися, що конкурси на новорічний корпоратив звучить не дуже красиво, але ми запропонуємо такі активності, що ваші гості запам’ятають цей захід на весь рік! Важливо залучати учасників, працювати з причетними до події весь вечір і навіть після нього! Хочете, щоб новорічний корпоратив став воістину яскравим і унікальним подією?

В такому випадку слід добре продумати головні моменти:

 • який провести новорічний корпоратив, щоб від нього залишилося тільки позитивне враження;
 • як оформити святкування, щоб це було яскраво, стильно, неординарно;
 • як провести новорічний корпоратив, щоб всім гостям було не нудно, захоплююче, весело;
 • який стиль івенту підібрати, щоб він всіх влаштував;
 • де провести новорічний корпоратив, щоб був присутній якийсь елемент новизни;
 • які ідеї сьогодні користуються найбільшою популярністю.

Символ наступаючого року – Жовта Земляна Свиня, товариська, артистична і терпляча, зможе підказати безліч концепцій святкової події і допоможе продумати сценарій на корпоратив Новий рік. Хоча, можемо обійтися і без свині при підготовці Вашої концепції корпоративу!

новогодний корпоратив

Організовуючи новорічний корпоратив, співробітники нашого івент-агентства уважно вислуховують замовника, адже для нас найважливіше – це ваші побажання, цілі та завдання, переслідувані за допомогою проведення передноворічної вечірки. Виявивши всі потреби замовника, ми пишемо і розробляємо оригінальну концепцію івенту, яка повністю відповідає всім моментам.

успішного івента

Передноворічні корпоративи – це завжди тематичні івенти. Кожна поважаюча себе фірма намагається порадувати свій колектив яскравим і незабутнім торжеством. При чому керівництво і HR-менеджери прекрасно розуміють, що типове застілля і відволікаюча програма новорічного корпоративу навряд чи посприяють згуртуванню співробітників. Так як банальні посиденьки за столом на увазі пасивну участь запрошених. Крім цього, більшість вважає подібний формат святкування занадто втомлює. Як же по-справжньому зацікавити співробітників, забезпечити невимушену обстановку, а заодно і згуртувати команду, провівши корпоративний Новий рік?

В першу чергу, потрібно продумати формат святкування, локацію, сценарій Нового року, активні розваги. При цьому варто брати до уваги наступну деталь: не мають значення масштаби компанії, – новорічний корпоратив повинен мати якусь об’єднуючу ідею. В іншому випадку новорічний корпоратив неодмінно перетвориться на типовий банкет. Показати цінність колективу для фірми, підвищити його залученість, вмотивованість і благонадійність, подружити співробітників – ось головні завдання, зазвичай стоять перед корпоративною вечіркою. Саме під ці завдання і стоїть продумувати на новорічний корпоратив сценарій.

Якщо проведення корпоративу на Новий рік візьмуть на себе співробітники нашого івент-агентства – чудове свято і гарний настрій вам і вашим гостям забезпечені. У нас безліч креативних ідей. Звичайно, івент можливо провести за традиційною схемою банкету. Однак набагато цікавіше провести новорічний корпоратив, стилізувавши його під одну з таких тенденцій:

 • новорічний банкет з шоу-програмою;
 • виїздна новорічна вечірка за містом;
 • спортивний святковий івент; кулінарні поєдинки;
 • ярмаркові івенти, в яких поєднуються майстер-класи, різні змагання і смачні частування;
 • караоке-конкурси на Новий рік корпоратив;
 • унікальні авторські концепції від ARENA CS.

Беручи до уваги вік і статус учасників івенту, а також область діяльності вашої фірми, можна перетворити гостей корпоративної вечірки в леді та джентльменів з елегантними манерами, в артистів, розбійників, чарівників чи кіноперсонажів. На новорічний корпоратив ідеї бувають абсолютно різними. Найчастіше всім запрошеним на івент знадобиться заздалегідь придумати наряди.

Корпоративний новий рік: з чого починається  підготовка?

Організація новорічного корпоративу стартує з вибору тематики, формування плану і створення сценарію. Необхідно при цьому брати до уваги відмінні риси, вікові рамки і інтереси співробітників, загальні теми для спілкування. Те, що об’єднує вас в фірмі, здатне стати вирішальним моментом при визначенні формату святкового заходу.

новогодний корпоратив

Навіть якщо ви – власник невеликої фірми, тоді і 7 днів на те, щоб підготуватися до корпоративу, вам вже швидше за все не вистачить. А вже якщо ваш штат включає не менше 100 співробітників, тоді обсяг організаційних робіт збільшиться в рази. Тому, щоб івент перевершив всі ваші очікування – варто довірити його організацію нашим досвідченим фахівцям. Займайтеся бізнесом, у Вас це прекрасно виходить! А корпоративів нехай займуться спеціально навчені люди.

Як провести корпоратив новорічний весело інеординарно? Вибір концепції івенту

Спочатку визначається сама концепція і придумується назва новорічного корпоративу. Після цього – все інше: локація, стилістичне оформлення, дизайн, новорічний сценарій і т.д. Нерідко на практиці замовники, підібравши локацію, задаються питанням: «щоб там придумати такого креативного і нешаблонного?». Незвичайний сценарій новорічний корпоратив передбачає неповторний підбір цікавих активностей. А ось вікторини, ігри, загадки та ін. – вже трохи застаріли. А для заохочення учасників активностей, звичайно ж, знадобляться подарунки. Це можуть бути, наприклад, брендовані речі компанії – невеликі і той же час симпатичні:

 • ароматні імбирні пряники і інші тематичні частування; набори з символом Нового року;
 • фігурки з шоколаду у формі Діда Мороза, ялинкових кульок, сніговиків, сніжинок і т.д .;
 • іменна сувенірна і поліграфічна продукція (чашки, ручки, брелоки, календарі тощо);
 • або ж унікальні цікаві подарунки, які запропонують креативщики ARENA CS.

Організація новорічних свят: основні особливості

Як саме пройде новорічний корпоратив в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому населеному пункті України, у вигляді костюмованого маскараду або офіційного івенту, вирішувати вам, а наше event-агентство, в свою чергу, допоможе вам організувати корпоратив Новий рік. Наші професійні івент-менеджери склали трохи питань, які потрібно вирішити, плануючи новорічний корпоратив:

 1. Дата і локація. Найкращий час для того, щоб провести новорічний корпоратив, зрозуміло – 2-я половина грудня або початок січня, а це означає, що придумати сценарій новорічного корпоративу, а також вибрати локацію і час потрібно заздалегідь, бажано за пару місяців до івенту. На пошук і бронювання заклада можна витратити кілька тижнів, з цієї причини чим раніше ви почнете готуватися – тим вище будуть шанси знайти підходяще місце, будь то розважальний боулінг-клуб, заміський готельний комплекс або ресторан для новорічного корпоративу.
 2. Dress-код і тематика. Цей момент рекомендується заздалегідь обговорити зі співробітниками. Оскільки костюмована вечірка на Новий рік комусь може здатися занадто дорогої, адже створення образу нерідко передбачає оренду (купівлю) наряд, а також підбір відповідного реквізиту. Найкращим вирішенням цієї проблеми є створення анкети, наприклад, в google-формі, здатної допомогти з’ясувати настрій колективу.
 3. Бюджет. Як правило, бюджет на проведення новорічного корпоративу виділяється керівництвом. Якщо ж у вашій фірмі ситуація інша, тоді потрібно точно розуміти, скільки грошей згодні віддати ваші співробітники на новорічний корпоратив. Як би там не було, бережливе ставлення до власних фінансів – гарантія того, що ваш настрій після івенту НЕ буде зіпсовано захмарних рахунком. Коли наймаєте агентство ARENA CS, то рахунок за захід буде заздалегідь затверджений, і ми допоможемо не вийти за рамки бюджету.

Де провести новорічний корпоратив?

Планувати проводити новорічний корпоратив краще поза офісом. Адже, погодьтеся, відзначати свято, веселитися і сміятися в компанії колег набагато приємніше в легкій невимушеній обстановці, подалі від робочого антуражу?

новогодний корпоратив

Підбір приміщення – цієї найважливіший етап в організації успішного івенту. Стильний банкетний зал, комфортне приміщення для проведення тематичного заходу, організація виїзду за місто – будь-який варіант реальний завдяки нашій широкої партнерської мережі. Ми зможемо підібрати і орендувати для вашого івенту все що завгодно: від ресторанного комплексу до яхти або заміської вілли. При цьому ми врахуємо всі ваші побажання або запропонуємо безліч власних варіантів.

Ми з легкістю підберемо майданчик для тематичного івенту – нічний клуб, старий замок, ресторан, гольф-клуб, тихі будиночки на туристичній базі за містом. Завдяки чудовій знанню локацій і напрацьованим зв’язкам ми завжди знайдемо таке місце, яке ідеально підійде вам за статусом і антуражем, а також ефектно впишеться в святкову концепцію вашого корпоративу.

Оформлення зали, складання меню на веселий новорічний корпоратив

Заброньований зал для заходу повинен бути оформлений відповідно до основної тематики святкового івенту. Меню зазвичай складається з урахуванням смакових переваг клієнта. Страви обов’язково повинні бути смачними, різноманітними і свіжими. Для кожного гостя має бути виділено певне місце, своя посуд та інші речі. Тільки так не буде плутанини, а також дефіциту напоїв і страв.

Щоб створити певну атмосферу на івент, слід подбати про барвистому і стильному декоруванні приміщення, де воно буде проходити. Традиційні атрибути Нового року – це ялинкові гірлянди, кулі, конфетті, бенгальські вогні – але для корпоративних вечірок це вже не актуально. Тут треба підключати креатив. Для організації особливою вечірки, що проходить по неповторному сценарієм, ми підберемо відповідний реквізит, декоративні елементи, бутафорію.

Вдалий сценарій корпоративу на новий рік – запорука успіху івенту

Ми готові виконати організацію тематичного корпоративу, грунтуючись на вашій ідеї, або запропонуємо власні безпрограшні варіанти. Зрозуміло, ми враховуємо всі особливості гостей майбутнього івенту і робимо все, щоб вони відчували себе добре. Концепція і сценарій на новорічний корпоратив, який проводить наша event-компанія, досить різноманітні. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника і створюємо програму, враховуючи всі його побажання. Дуже часто на корпоратив новорічний сценарій містить цілісну тематичну концепцію, наприклад:

 • можемо орендувати Аеропорт під ваш новорічний корпоратив;
 • або неймовірний замок! а можемо створити тропічний івент; або спростити все і провести бандитську вечірку в Чикаго;
 • можемо згадати улюблені і лихі 90-е;
 • вечірка на Новий рік в Лас-Вегасі (для цього не обов’язково їхати в Неваду! Ми оформимо зал так, що ви опинитеся в центрі Вегаса!).

новогодний корпоратив

На сьогоднішній день досить затребувані івенти, що проводяться в стилі однойменного кінофільму або мюзиклу. Так, в 2016 році найбільш популярними були новорічні корпоративи в форматі «Стиляг». Але ми намагаємося придумати креативні концепції, які будуть близькі по духу саме ВАШИМ співробітникам і допоможуть досягти корпоративних цілей. Під загальну тематику ми опрацьовуємо на новорічний корпоратив конкурси та подарунки, декоруємо приміщення, підбираємо наряди ведучих, артистів, забезпечуємо музичний супровід, формуємо меню – в загальному, створюємо атмосферу занурення в іншу реальність і в іншу епоху.

Професійний ведучий на новорічний корпоратив

Харизматичний ведучий на новорічний корпоратив – ключ до успішно проведеного івенту. Він повинен бути майстром розмовного жанру, чарівною людиною, здатним розвеселити співробітників компанії, утримати їх увагу та нікому не дати занудьгувати. Більш того, він легко може імпровізувати і відчувати настрій аудиторії і, що важливо, може ним керувати.

Ми підберемо справжнього професіонала для вашого святкового заходу, який зможе якісно провести довгоочікувана подія. Завдяки ефектній шоу-програмі і досвідченому ведучому торжество залишить тільки яскраві і позитивні емоції!

Як проводиться корпоратив новорічний? Примірний сценарій стандартного новорічного корпоративу

 1. Збір гостей. У місці проведення івенту звучить приємна музика, за бажанням клієнта – живий виступ співаків або музикантів. Запрошених гостей зустрічає ввічливий персонал, допомагає їм миттєво зорієнтуватися і підшукати своє місце за столом. Кожен бажаючий може зробити фото в спеціальній фотозоні або покуштувати смачний коктейль на барі.
 2. Урочиста частина. Ведучий івенту запрпошує всіх гостей сісти на свої місця, надає слово керівництву фірми, яке вітає співробітників з успішно завершеним робочим роком, підсумовує його результати, удостоює нагородами кращих працівників. Останні, в свою чергу, також по черзі виходять на сцену, щоб отримати презент і привітати колег зі святом.
 3. Розважальна частина. В ході івенту на сцені грає жива музика, що чергується з танцювальними номерами, а також різними театралізованими і гумористичними виступами. Можлива організація світлового або фаєр-шоу, запрошення фокусника або шаржиста. Виголошуються привітання від керівництва фірми, проводяться різні новорічні конкурси для корпоративу.
 4. Виступ артистів. Найбільш яскравою частиною будь-якого торжества вважається виступ відомого представника шоу-бізнесу. Замість естрадних зірок на корпоратив Новий рік нерідко запрошуються і гумористи.
 5. Новорічна дискотека. Це, як правило, завершальна і найдовша частина вечірки. Для її реалізації запрошують професійного діджея. Тривалість новорічних танців може становити як 2 години, так і цілу ніч.

Організація новорічних корпоративів в україні: статистика

На Новий рік корпоратив є головним мотиваційним заходом року, що підтверджується і різними опитуваннями українців. Згідно зі статистичними даними соцопитування, проведеного в 2013 році маркетинговим агентством Nielsen, велика частина працівників добре ставиться до корпоративних святкувань в колі колег і рада поспілкуватися з ними в неофіційній обстановці – такі відповіді дали більше 63% анкетованих. Чверть вітчизняних працівників тримає нейтралітет щодо такого роду івентів. І лише 10% колективу вважає за краще не брати участь в корпоративах.

новогодний корпоратив

Крім цього, інформація соцопитування показала, що більше 80% керівництва фірм переконані, що на Новий рік корпоратив – це невід’ємна складова корпоративної культури і найважливіший інструмент для її створення, нефінансової мотивації і збільшення лояльності.

Професійне проведення новорічних корпоративів ивент-компанією ARENA CS

Наша event-компанія працює з різними сценаріями і бюджетами, нам важливий кожен замовник незалежно від того, чи потрібно організувати великомасштабний новорічний корпоратив (Київ) на 2000 чоловік з безпосередньою участю зірок естради та орендою аеропорту Бориспіль чи скромний новорічний корпоратив в офісі. За будь-якої івент ми беремося максимально відповідально, роблячи найяскравіша подія року, що минає!

новогодний корпоратив

Для святкування Нового року необхідна особлива підготовка. Проведення новорічного корпоративу – це мільйон складних завдань, вирішення яких ми беремо на себе:

 • створення неординарного сценарію і докладної шоу-програми;
 • підбір відповідного майданчика (новорічний корпоратив в ресторані, готелі, нічному клубі, заміському комплексі);
 • тематичне оформлення залу в залежності від фірмового стилю і особливостей діяльності компанії;
 • професійна допомога в підборі страв і алкогольних (безалкогольних) напоїв;
 • підготовка презентів і призів (включаючи брендовані);
 • запрошення досвідченого ведучого (при бажанні – знаменитості);
 • ретельна підготовка розважальної частини (фокуси, гумористичні виступи);
 • створення цікавої конкурсної програми;
 • забезпечення необхідного світлового і звукового обладнання;
 • новорічна дискотека під акомпанемент ді-джея.

При бажанні замовника наші фахівці візьмуть на себе і такі супутні послуги:

 • справлять і розішлють фірмові запрошення на передноворічний корпоратив;
 • організують трансфер гостей до локації івенту;
 • проведуть відео- і фотозйомку, виготовлять відеоролик на пам’ять про торжество;
 • забронюють номера для проживання і квитки на літак (поїзд);
 • організують харчування гостей на час проживання в локації і т.д.

Як провести новорічний корпоратив дійсно незабутньо?

Оскільки новорічний корпоратив в Києві, як і в будь-якому іншому місті України вимагає ретельної і планомірної опрацювання, ми радимо зайнятися його організацією заздалегідь. Занадто пізній початок підготовки івенту неодмінно звернеться значними клопотами. Включаючи маленький вибір незайнятих локацій, завантаженість корпоративами артистів, фотографів, відеооператорів, аніматорів, дефіцит виробничих потужностей у поліграфії і т.д.

Довіряючи організацію корпоративної вечірки нашій event-компанії, ви отримаєте можливість витрачати свій робочий час на рішення більш важливих проблем і актуальних робочих питань перед настанням нового року. Весь спектр послуг, починаючи від проектування сценарію і закінчуючи координацією івенту в ході його проведення, ми беремо на себе.

Івент-компанія arena cs: організація новорічних корпоративівна будь бюджет

Всім, хто планує святкувати новорічний корпоратив (Одеса), рекомендуємо задуматися над вирішенням цих питань вже сьогодні і довіритися нам. У найкоротші терміни на ваш розгляд ми надамо сценарій новорічний корпоратив в межах виділеного вами бюджету, а досвідчений івент-менеджер візьме на себе всі клопоти по його опрацюванні та організації. Що ви отримуєте в рамках договору:

 • повноцінний цикл підготовки заходу;
 • креативний сценарій на корпоратив Новий рік;
 • підбір кваліфікованих фахівців;
 • високопрофесійний контроль і комплексне адміністрування до і під час івенту;
 • розробка і виробництво сувенірів і подарунків;
 • цілодобовий корпоративний менеджер.

Кожному керівнику успішної фірми добре відомо, що його команда зможе вирішити будь-яку проблему в умовах жорстких дедлайнів, якщо його співробітники грамотно мотивувати, підтримують один одного і відчувають себе невід’ємною складовою згуртованого колективу. Новорічний корпоратив – легкий, швидкий і приємний спосіб підвищення мотивації співробітників, налагодження контактів і зміцнення дружніх взаємин.

Де відзначити корпоратив на новий рік?

Для святкування корпоративів вітчизняні бари, нічні і боулінг-клуби, ресторани, розважальні центри, кафе, пивні, стейк-хауси і казино пропонують українцям, крім цікавої шоу-програми, на новорічний корпоратив конкурси з подарунками, живу музику, новорічні дискотеки і, звичайно ж, апетитну їжу. Ми, в свою чергу, завжди порівнюємо розцінки і ідеї для новорічного корпоративу. Підбираємо найкращу пропозицію і новорічний сценарій для корпоративу, які повністю влаштують вас та ваш колектив. У нашій країні багато закладів, де можна відсвяткувати новорічний корпоратив. Підбираючи локацію для івенту, необхідно враховувати, яка кількість гостей прийде.     1. Для невеликої фірми, що складається з 10-20 осіб, можна просто забронювати стіл у ресторані, де буде проходити урочистий захід.

 1. А для великих організацій, в яких працює не менше 100 чоловік, потрібно орендувати масштабну локацію.
 2. Для банкету оптимально підходять кафе і ресторани.
 3. А для фуршету хорошою локацією стануть розважальні та night-клуби.
 4. Чудовим розвагою на вечірці стануть караоке, боулінг і більярд, пропоновані для гостей багатьма закладами.
 5. Для івенту в форматі тімбілдінга ідеально підходять бази відпочинку, в арсеналі яких є квадроцикли, сноуборди, лижі, ковзани, мотузкові парки та інші розваги.

Важливе значення має і розташування закладу. Так, якщо івент буде відбуватися в кінці робочого дня, ідеальним вибором стане ресторан, що знаходиться неподалік офісу. Це дасть можливість заощадити час на підготовку кадрів і збільшити час заходу. Якщо ж проводити корпоратив планується за містом, потрібно, щоб усім було комфортно туди дістатися або організувати трансфер до місця призначення.

Корпоративний новий рік: ідеї та цілі 

Сформувати відповідний настрій допомагають різні корпоративні заходи. Такі як тімбілдинг, інсентив-тури і, звичайно ж, новорічні вечірки – один з найулюбленіших свят, які чудово підходить як для розваг, так і для колективної взаємодії. Завдання цього корпоративу – не тільки дозволити людям розслабитися і поговорити один з одним в неробочій обстановці, а й здружити співробітників, що неодмінно позначиться на ефективності їх роботи позитивним чином.

Яна Матвийчук

Такий ефект можливий у тому випадку, якщо організовувати корпоративний івент будуть справжні професіонали своєї справи. Звичайно, у деяких керівників існує чимала спокуса заощадити і довірити всі організаційні клопоти менеджеру. Однак, це рівнозначно тому, коли роблять спроби самостійного лагодження автотранспортного засобу за допомогою молотка і Гугла в той час, коли поруч знаходиться станція техобслуговування з комп’ютерною діагностикою.

Довірте проведення корпоративного заходу нам – event-компанії ARENA CS. Ми створимо торжество у відповідності з усіма вимогами: зі всілякими смаколиками, розвагами, призами, веселим спілкуванням і приємною атмосферою.