Тренінг у Львові зібрав американських та українських експертів заради обміну досвідом

9-11 вересня у Львові відбувся міжнародний тренінг із забезпечення якості даних щодо епідемічної ситуації, який проводив МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Тренінг проводився в рамках реалізації Проекту «Залучення місцевих організацій до розвитку моніторингу та оцінки у сфері ВІЛ/СНІДу в Україні» (МЕТІДА).

Учасниками тренінгу стали співробітники Центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, центрів МіО, які залучені до роботи з регіональними даними у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, національні експерти та члени Комісії із забезпечення якості даних.

З учасниками тренінгу працювали провідні експерти зі США та України, зокрема, Нейтан Сміт із Каліфорнійського університету (Сан-Франциско), фахівці МОЗ та громадських організацій. Вони ознайомили учасників із керівними принципами якості даних і відпрацювали практичні навички з проведення оцінки якості даних з використанням інструменту DQA.

Як відповідальна компанія, ARENA CS цінує свою співпрацю з громадськими організаціями та активістами, які спрямовують свою діяльність на допомогу найвразливішим верствам населення в Україні, Не один рік триває наша співпраця з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні».