Ви плануєте відзначити Новий Рік? Сценарій (корпоратив) не хочете довіряти неперевіреним компаніям? Наше агентство ARENA CS готове взяти всі турботи на себе і задовольнити всі потреби клієнта!

Новий рік: сценарій корпоратив – довіряйте кращим!

Новый Год сценарий корпоратив

Новорічна програма для корпоратив, також само, як і сценарій на корпоратив на Новий Рік, повинна бути продумана до дрібниць. Організація корпоративного Нового Року пройде на висоті, якщо довірите проведення нашим фахівцям! Переваги івент агентства ARENA CS:

  • 4 років досвіду в проведенні свят, більше 1700 заходів і 71 000 учасників за 2017 рік.
  • Всі клієнти залишилися задоволені, підтвердженням чого є повторні замовлення щороку і позитивні відгуки.
  • детально організований зворотній зв’язок із замовником. З’явилося бажання подивитися відео новорічних корпоративів? Хочете внести зміни до сценарію проведення Нового Року? З якихось причин не влаштовує провідний новорічного корпоративу? Досить просто подзвонити або написати нашому івент менеджеру!
  • Надання корпоративних знижок. Проведення корпоративного Нового Року в ресторані, в готелі, на базі відпочинку? Приємна знижка від 5 до 40% очікує вас!
  • Можливість гнучкої системи розрахунків (в тому числі, 100% оплата після закінчення заходу).

Новий рік: сценарій (корпоратив ) не буде нудно-сірим!

Новий Рік, сценарій (корпоратив) для якого складається фахівцями ARENA CS, ніколи не буде нудним і одноманітним. Чому? Ось кілька аргументів на підтвердження:

  • Ми ніколи не відмовляємо клієнтам. Підібрати локацію з видом на Дніпро? Вибрати декор на корпоратив (Новий Рік)? Упевнитися, що програма корпоративу на Новий Рік відповідає очікуванням замовника? Легко!
  • Ми слідуємо за інноваційними технологіями. Для клієнтів передбачена можливість замовлення нової послуги – платформи Enercell, яка використовується для зарядки мобільних телефонів.
  • Ми вміємо дивувати, як замовників, так і гостей. Що ви чули про літаючі мікрофонах і про їхні можливості? Це найкраще рішення для проведення свята.

Новий рік: сценарій (корпоратив)- можливість справити враження?

Новый Год сценарий корпоратив

Хочете справити враження на колег і підлеглих, відзначивши на вищому рівні Новий Рік? Сценарій (корпоратив) від ARENA CS допоможе в цьому! Правильний підбір фахівців, ідеально складений і продуманий сценарій на Новий Рік на корпоратив, допоможуть отримати бажане. Чому так? Всім подобаються відмінні заходи, беручи участь у яких, можна добре провести час, просто відпочити в приємній компанії серед друзів, співробітників і знайомих, а також поспілкуватися з новими людьми і завести корисні знайомства!