Організація корпоративних свят і заходів – головний напрямок у роботі івент агентства ARENA CS. Фахівці компанії мають багаторічний досвід у проведенні подібних івентів. Організація корпоративних заходів на природі? Проведення корпоративної вечірки? Організація ювілею фірми? Проведення масових заходів? Ми готові організувати будь-яке свято на вищому рівні.

Організація корпоративних свят і заходів: головний аспект

Організація корпоративних свят і заходів для великої кількості людей – відповідальний процес. Кожне рішення фахівця має бути заздалегідь продумано і узгоджено. Професійна організація заходів має на увазі пріоритетність інтересів не тільки замовників, але і кожного учасника. При масовому івент радимо скористатися послугами компанії Enercell! Завдяки платформам Енерселл всі клієнти зможуть залишатися на зв’язку протягом усього заходу!

Організація корпоративних свят і заходів з enercell!

Enercell – компанія, без якої практично неможливо проведення корпоративного свята з кількістю учасників більше 300 осіб. Чому? Просто тому, що учасники заходів – люди ділові, зі своїми турботами, з функціонуючим бізнесом, з роботою і обов’язками. Їм необхідно залишатися на зв’язку 24 години на добу. Це можливо з Enercell! Бізнес івент пройде, як заплановано, адже всі гості будуть залучені в процес обговорення, а не переживати і шукати розетку для зарядки гаджета.

Яна Матвийчук

Організація корпоративних свят і заходів: пропозиція від Enercell

Завжди вибирайте тільки найкраще, не погоджуйтеся просто на гарне! Організація корпоративних свят і заходів з Енерселл не тільки здивує відвідувачів, а й підвищить статус івенту в очах учасників, партнерів та навіть конкурентів. Що пропонує Енерселл?

  • Індивідуально настроюється передня панель, яка легко впишеться в будь-який захід, будь то організація pr заходів, організація презентації, ювілей фірми.
  • Панель буде виглядати так, як захоче клієнт (можливе розміщення логотипів, рекламних матеріалів, а також, брендування).
  • Монітор пристрою, який відтворює фото і відео матеріали (до 8 фото і до двох відео по 30 секунд тривалістю).
  • За 6 зарядних осередків на платформі забезпечують інтерактивність і підвищують ефективність рекламних матеріалів за рахунок взаємодії людей з зарядною станцією.
  • Наявність 4 кабелів для різних моделей мобільних телефонів дозволяє кожному учаснику скористатися даною платформою.

Організація свят з enercell – кращий вибір?

Організація корпоративних свят і заходів для великої кількості учасників завжди вимагає великих витрат, не тільки матеріальних, то і креативних, технічних, інтелектуальних. Вибір платформ Енерселл допоможе вирішити безліч проблем і зробити свято незабутнім, як для замовника, так і для гостей!