Організація корпоративних заходів – серйозна робота, яка вимагає досвідченості, знань, злагодженої роботи команди. Якщо організація корпоративних заходів проводиться не підготовленими агентствами або співробітниками власної компанії, то можуть бути допущені помилки, які вплинуть на якість івенту та його результати. Агентство свят Київ ARENA CS має багатий 14 річний досвід в сфері івент послуг, і знає, як організувати веселий корпоратив, з користю для клієнта.

Організація корпоративних заходів: найпоширеніша помилка

Неправильне визначення цілей або відхилення від них. Наприклад, якщо компанія організовує корпоративний захід для партнерів, спонсорів, співробітників з метою продемонструвати нові можливості створеного продукту. Але хочеться зробити це яскраво, що б все запам’ятали, побачили, який замовник щедрий. І включають в цей список все: нагодувати і напоїти досхочу, екскурсію провести, і шоу-програму влаштувати, можна і іспити впихнути, щоб запам’ятали якості нового продукту. Ідея хороша, але благими намірами вимощена дорога в пекло. Виходить перевантаження заходи, учасники запам’ятають, що було класно, весело, а запам’ятають вони особливості вашого нового продукту? Чи буде організація корпоративу Київ мати успіх, чи принесе користь вашій компанії? Все повинно бути в міру, гармонійно і відповідати цілям заходу!

Організація корпоративних заходів: дешевий сервіс

организация корпоративных мероприятий

 

Часто постає питання, де відзначити корпоратив. Хочеться, щоб затишно, гостинно, дешево і з прекрасним сервісом. Можна знайти таке місце, але тоді виникають підозри, що вас хочуть десь обдурити. До будь-якого питання з організації корпоративу потрібно підходити грамотно, знайти золоту середину. Варто задуматися, коли пропонують занадто дешеві послуги, яким способом підрядник збирається знизити вартість. Або ви самі тисните на розпорядника ресторану, готель, залу з метою знизити ціну на всі послуги. Тоді це може не гарнопозначитися на якості послуг, наприклад:

  • буде залучено менше офіціантів на банкет;
  • не будете особистого адміністратора на вашому заході, а буде лише загальний на весь готель;
  • зменшення розміру порцій;
  • несвоєчасна заміна косметики / рушників в номерах;
  • або інші дрібниці, прибирання, покоївки, рецепція. Саме з таких деталей складається враження про свято, вони важливі.

Організація корпоративних заходів агентством ARENA CS

Організація корпоративних заходів починається з сесії питань-відповідей, щоб краще вникнути в суть потреб клієнта, зрозуміти чого він хоче, що йому потрібно.  Визначення справжніх цілей і завдань, які переслідує замовник, є вкрай важливим. Далі пропонується перелік потрібних інструментів, варіанти розвитку подій для досягнення цілей. Над створенням вашого незабутнього свята працює злагоджена команда професіоналів. Ви будете пишатися івентом, який провели з ARENA CS!