Успішна організація свята Київ – це та, в результаті якої були вирішені всі поставлені завдання і досягнуті покладені цілі, при цьому люди, присутні на подію, залишили позитивні відгуки, а замовник отримав користі від івенту по максимуму. Тому, для ефективного івенту, вкрай важливо спочатку точно визначити цілі і завдання.

Точно певні цілі – це платформа, на основі якої і буде вибудовуватися вся споруда майбутнього заходу.

Організація свята Київ: причини проведення

Організація свята Київ – поширена послуга, яку надають івент компанії. Кількість івентів зростає, зростає і попит на них. Сьогодні кожна серйозна компанія закладає в бюджет витрати на організацію заходів. Причини популярності заходів:

 • знизився ефект від традиційної реклами;
 • потреба в альтернативних способах реклами, що призводить до збільшення витрат;
 • пошук свого споживача, нових клієнтів і партнерів;
 • виникла необхідність згуртувати колектив, підвищити авторитет компанії серед співробітників, подякувати за високі результати в роботі;
 • формування позитивного іміджу та репутації;
 • презентація нової стратегії, політики, продукту або товару;
 • необхідність нагадати про себе і багато іншого.

В першу чергу, кожна подія – це пряме спілкування з аудиторією. Правильно організовані свята Київ впливають на аудиторію, а контролювати цей вплив допомагають цілі.

Організація свята Київ: розробка концепції

организация праздника киев

Організація свята Київ починається з розробки концепції, головної ідеї івенту. В першу чергу розробляється ключовий меседж. Він повинен складатися з кількох слів, має повністю передавати зміст івенту і бути зрозумілий абсолютно всім. Ключовий меседж:

 • Відповідає всьому івенту, а не одній окремій його частині.
 • Несе маркетингове посилання, допомагаючи “продати” захід.

Якою повинна бути гарна концепція

 1. Як ми вже сказали, концепція повинна бути зрозумілою всім. Найяскравіша і найцікавіша концепція буде приречена невдачу, якщо вона не отримає відгук у цільової аудиторії.
 2. Щоб концепція була переконливою, вона повинна мати акценти, які дозволять людині реалізувати її в уяві, тобто візуалізувати.
 3. Повинна переміститися за кордон сірих буднів і подарувати свято.
 4. Виступати в гармонії з мисленням цільової аудиторії і не вступати в протиріччя з цінностями учасників заходу і їх сприйняттям світу.
 5. Відповідати корпоративній культурі компанії.
 6. Для результату всього свята або заходу вкрай важливе суворе дотримання і слідування концепції на всіх етапах підготовки. Декорації зали, святковий банкет, розваги на корпоратив, сценарій, конкурси корпоратив, музичний супровід – повинні бути в рамках загальної концепції. Саме так діє професійний організатор заходів Київ.

Організація свята Київ: концепція в рамках корпоративної культури

Організація свята Київ дозволить привернути увагу до власного бренду за допомогою концепції розробленої в рамках корпоративної культури. Тому використання власного бренду для залучення уваги досить популярна практика. Способи досягнення:

 • брендована продукція, подарунки і сувеніри для гостей свята,
 • оформлення декорацій в корпоративних тонах і з логотипом компанії,
 • одяг обслуговуючого персоналу,
 • святкове меню,
 • розваги на корпоратив,
 • конкурси корпоратив.

Як організатор заходів Київ розробляє концепцію

Організатор заходів Київ за допомогою мозкового штурму розробляє концепцію за такими правилами:

 1. Елементами будь-якого мозкового штурму виступає вільна розробка і створення ідеї, а також її об’єктивна оцінка. Спочатку всі учасники командної розробки озвучують свої ідеї, далі відбувається командний аналіз з метою відкинути ті, які не відповідають цілям, які вже були використані або ті, які виглядають не оригінальними. Для ефективної роботи важливо відкласти аналіз на кілька годин після генерації.
 2. Неформальна атмосфера, без відсутності тотального контролю керівника – це оптимальні умови для мозкового штурму. Круглий стіл, невимушена атмосфера,смаколики, напої, кава або чай – створять кращі умови для розробки концепції.
 3. Ще до початку мозкового штурму всім учасникам потрібно все роз’яснити і дати потрібну інформацію В крайньому випадку можна подати надруковану інформацію і роздати кожному з учасників.
 4. Важливо виділити одну людину, яка буде записувати всі ідеї на дошці, щоб всі могли бачити.
 5. Керівник мозкового штурму зобов’язаний забезпечити позитивну атмосферу і відкрити творчий потенціал кожного. Він стежить за тим, щоб генерація не покидала рамок намічених цілей.
 6. Основний закон для плідної роботи: сувора заборона критики.
 7. Перевірити ідею можна на фахівцю, який не бере участь в розробці концепції. Якщо ідея варта, то він оцінить і додасть до неї свого креативу.
 8. Якщо робота з розробки не приносить результат, то краще відкласти мозковий штурм на 1-3 доби або змінити обстановку.

Свята Київ: написання хорошого сценарію

Після розробки концепції настає черга створення сценарію на свята Київ. Сценарій – це план дій, що включає опис процесів, збірник правил і завдань для всіх, хто задіяний в івенті.

В кожному окремому випадку сценарій оригінальний, відрізняються вид заходу, концепція, тематика, розваги на корпоратив, конкурси корпоратив. Цілі заходу, цільова аудиторія, побажання і вимоги клієнта завжди відрізняються. Тому, при написанні сценарію необхідно шукати унікальні ідеї, взявши за основу розроблену раніше концепцію. Звичайно ж, крім власного креативу, організатор заходів Київ використовує прийоми, практики і стандартні підходи.

Секрет успішного сценарію для івенту – це не лише креатив, що ллється через край. Насамперед, це результат глибокого вивчення замовника і аудиторії, їх потреб і цінностей та цілей, які потрібно реалізувати. Зрештою, заради цього і організовують захід!

Що дає успішний сценарій:

 • правильно направляти гостей заходу;
 • дотримання часових графіків;
 • викликає інтерес аудиторії і збереже його на протязі всього заходу;
 • дарує яскраві емоції учасникам, які довго згадуватимуть івент і залишать позитивні відгуки.

Успішний і хороший сценарій це не тільки креатив, а результат аналізу цільової аудиторії, її інтересів і цінностей, вимог і побажань замовника, і, головне, це досягнення поставлених цілей.

Які правила використовує організатор заходів Київ при написанні сценарію

Професійний організатор заходів Київ при написанні сценарію керується основними правилами драматургії:

 • Зав’язка – дає можливість гостям познайомилися між собою та з обстановкою. Учасники налаштовуються на потрібний лад.
 • Кульмінація – це початок самого івенту і занурення в процес учасників. Обов’язково постійна підтримка увагу гостей.
 • Розв’язка – завершення івенту, підведення підсумків.

Для вдалого сценарію на свята Київ використовується зміна емоцій і темпу, що не дає занудьгувати самому витонченому глядачеві. Також ефективним ходом є інфографіка. Не зайвим буде і гумор.

Організація свята Київ завжди буде успішною, якщо пам’ятати, що кожен івент – це маленький театральний спектакль. Якщо використовувати до підготовки свята саме такий підхід, опрацьовувати його, створювати потрібну атмосферу, використовувати правила драматургії, тоді учасники і гості івенту будуть вдячними глядачами та зацікавленими артистами. Сам івент завершитися вдячними оплесками учасників, а всі цілі будуть реалізовані на всі 100%.

Організація свята Київ від ARENA CS

Фахівці ARENA CS організують і проведуть свято «під ключ», розроблять концепцію, напишуть сценарії, підберуть локацію, забезпечать харчування учасників і матеріально-технічну підтримку, PR кампанію, запрошення гостей і багато іншого. При необхідності будуть знайдені спонсори.

Компанія має в своєму розпорядженні потужну власну матеріально-технічну базу та автопарк, спеціальні умов у підрядників, величезний досвід роботи з організації заходів всіх форматів і масштабів, що дозволяє організовувати унікальні і яскраві івенти на мінімальний бюджет. У нашому штаті 70 професійних,талановитих, молодих і активних співробітника. Професійний організатор знає, як зробити так, щоб все пройшло максимально круто, щоб присутні залишилися задоволені і залишили позитивні відгуки, а він сам міг з гордістю розповідати про цей захід в майбутньому.

Наші івенти завжди досягають поставлених цілей і дарують яскраві емоції учасникам!

Приклад соціального святкового заходу “День захисту дітей” в місті Святогірськ, замовник – Всесвітній дитячий фонд ЮНІСЕФ

Загальна кількість учасників склала 3000 осіб (більшою частина діти до 12 років)

Наша компанія виконала такі роботи:

 • Логістична організація.
 • Загальна підготовка, ведення переговорів з мерією міста та спец службами і органами;
 • Надання в оренду техніка нашої компанії, надана технічна підтримка;
 • Розроблено оригінальну концепцію і підготовлено розважальну програму свята;
 • Було здійснено підбір і найм аніматорів, координаторів;
 • Організатори були присутні на місці проведення до, під час і після заходу, була надана фінансова та адміністративна підтримка;
 • Здійснено збір і передача інформаційних матеріалів учасникам;
 • Розроблено дизайн і виготовлені банери, роздаткові матеріали, відповідно до побажань клієнта;
 • Вироблено брендування місця проведення події;
 • По завершенню були складені звітні документи про всю діяльність на базі проведеного опитування. Спрямовані Клієнту разом з фотозвітом.

Були досягнуті цілі поставлені замовником. але головним є те, що маленькі святогорці отримали незабутнє свято! Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!

Необхідно організувати свято або захід? Звертайся до нас, ми зможемо приємно здивувати. Повір, по завершенню ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!