Організація свят Київ складна, яка складається з декількох етапів, робота. Результат проведення кожного заходу залежить від грамотного підходу та ретельного планування. Правильно написаний сценарій забезпечить успішне проведення події. Eventagency ARENA CS має багаторічний досвід роботи в івент індустрії.Організація заходів Київ основний вид діяльності. На рахунку 7 тис. реалізованих проектів. 90% клієнтів високо оцінили послуги компанії.

Відгук клієнта: “Івенти з ARENA CS − це емоції, які неможливо передати словами!”

Багато в чому, це заслуга всіх співробітників event агентство Київ ARENA CS, адже кожен наш організатор заходів, ведучий усвідомлюють всю важливість того, щоб подія пройшла максимально успішно, щоб учасники залишилися гранично задоволені та щасливі, і вони б з гордістю могли розповідати про цей захід в майбутньому.

ARENA CS представляє кращі івент агентства Києва та України. На основі свого досвіду, знань і напрацювань, ми склали поради, про те, як правильно написати сценарій на свято.

Event агентство отримує від замовника бриф і визначає наступне:

 • Навіщо проходить подія? Завдання свята.
 • Яких цілей досягти? Найважливіше питання, адже тільки 100% реалізація спочатку точно визначених цілей, може зробити івент успішним.
 • Хто цільова аудиторія, її інтереси та цінності?
 • Дата проведення заходу?
 • Де буде проводитися захід?

Даний етап роботи вкрай важливий, тут не можна помилитися або не допрацювати. Всі відповіді будуть використовуватися eventagency для подальшої побудови заходи. Отримавши всі відповіді настає черга написання сценарію.

Саме в такому алгоритмі і діють кращі івент агентства Києва.

Організація свят Київ та сценарій: значення

Организация праздников Киев

Щоб організація свят Київ була успішною, тобто були досягнуті всі поставлені цілі, подія була яскравою та незабутньою, щоб учасники залишили позитивні відгуки, важлива креативна ідея, професійне виконання, вибір оптимальної локації, ретельне планування, смачне харчування, веселий ведучий на корпоратив. Крім цього всього, найважливішу роль на результат проведення має сценарій, без якого захід перетвориться просто в велике скупчення людей, які не знають навіщо вони зібралися. Сценарій – детальний, поетапний план-опис всього заходу, що містить інструкцію для всіх, хто задіяний в заході. Хороший сценарій заходу можна порівняти з хорошою кінострічкою, яка і сподобалася, і викликала емоції, і залишилася в пам’яті надовго.

Хороший сценарій дає заходу наступне:

 1. Інтригує на початку.
 2. Середина з оригінальними, несподіваними подіями та ходами.
 3. Фінальна частина дає відчуття завершеності та залишає післясмак.
 4. Досягаються на 100% ціліта реалізуються завдання.
 5. Учасники стають вдячними акторами дії.

За допомогою хорошого сценарію ведучий на корпоратив зможе легко направляти учасників, викликати у них потрібні емоції. Сценарій дозволить отримати увагу гостей і утримувати її протягом усієї події. Хороший сценарій дозволить і вирішити поставлені завдання, і реалізувати цілі на 100%. По закінченню свята, гості дадуть найпозитивніші відгуки.

Організація свят Київ: що важливо врахувати при написанні сценарію

Організація свят Київ завжди буде успішною, якщо під час написання сценарію використовувати відповіді на питання, про які ми говорили в пункті No1.

Для розробки сценарію в eventagency використовуються брейнстормінг, творчий конкурс, беруться до уваги власні напрацювання, певні правила та підходи.

Event менеджер при створенні сценарію завжди бере до уваги:

 • Можливість виконати заплановане. Важливо тверезо зважити свої сили і розуміти, що цілком реально виконати, а за що краще не братися.
 • Виділений бюджет. Сума грошових коштів, виділена на захід, накладає жорсткі обмеження по витратах. В ідеалі, свято має окупитися. Перевищувати бюджет категорично не можна.
 • Кількість персоналу, рівень професіоналізму і завантаженість. Чи вистачить помічників для того, щоб виконати весь обсяг роботи. Чи є в колег вільний час, і чи достатньо знань, і навиків для реалізації.
 • Час. Неможливо грамотно спланувати і організувати заходи, не взявши до уваги терміни їх виконання.

Організація свят Київ: перше в написанні сценарію – розробка концепції

Организация праздников Киев

Організація свят Київ починається з розробки концепції. Що є концепція? Це ключова ідея всього свята, на яку, як на нитку, будуть нанизуватися всі подальші роботи по організації заходу. Розробка концепції починається зі створення меседжу івенту, він повинен бути коротким, зрозумілим і повністю відображати характер свята. Хороше свято це те, при організації якого концепція суворо дотримувалася на всіх етапах роботи і у всіх деталях: сценарій, святкова програма, банкетне меню, декорації площадки, вибір локації, і навіть ведучий на корпоратив. Без проходження розробленої концепції сенс свята буде слабким, ефективність і успішність будуть мінімальними, і цілей, швидше за все, досягти буде неможливо, цілі будуть не досягнуті.

Організація свят Київ: як виглядає сценарій

Організація свят Київ, сценарій повинен складатися з таких частин:

 • Пролог − частина перед початком заходу. Його завдання дати зрозуміти всім учасникам характер івенту, але не його зміст. Він повинен допомогти налаштувати гостей на потрібну хвилю, викликати певні емоції.
 • Зав’язка − відправна точка, з якої починають розгортатися подальші події. Те, що лежить в основі всіх подальших подій.
 • Конфлікт − протистояння, змагання, боротьба. Ведучий на корпоратив загострює ситуацію, доводить учасників до стану, коли вони готові виконувати завдання і брати участь в конкурсах.
 • Розвиток − найголовніша частина, на яку припадає до 60% часу. Розвиток проводиться по наростаючій і тут потрібно контрастність, наприклад, спортивні активності чергуються з творчими завданнями.
 • Кульмінація − це найвища емоційна та переломна точка заходу, яка змінює хід події. Тут найбільш проявляється ідея заходу. Наприклад, урочисте нагородження співробітників.
 • Розв’язка − результат конфлікту та боротьби. Допомагає донести до гостей ідейний зміст свята та сприяє визначенню відносини гостей до івенту.
 • Фінал − смислова точка, завершення. Фінал обов’язково повинен містити загальнокомандну дію для того, щоб гості відчули єднання. Наприклад, разом виконати пісню.

Організатор заходів, в сценарії якого містяться всі перераховані вище точки, за якими будуть проведені учасники, отримає ідеальне захід, а гості отримають яскраві спогади.

Корпоратив Київ: враховуємо для кого організовується захід

Кожен корпоратив Київ унікальний, кожен замовник індивідуальний. Вкрай важливо написати сценарій під конкретного замовника, підігнати івент під нього, давши можливість замовнику відчути себе королем події. Для цього необхідно детально вивчити і проаналізувати всю інформацію, яку можливо отримати:

 • особисті дані,
 • вид діяльності,
 • хто є партнерами та клієнтами замовник,
 • які заходи проводилися раніше,
 • які він має переваги та інтереси.

Використовуючи аналіз всієї інформації необхідно зрозуміти, який корпоратив Київ сподобається клієнту і який зможе передати його характер. Організація свят Київ вимагає ретельного підходу, збору інформації та аналізу.

Організація свят Київ. Поради, які допоможуть створити сценарій:

Івент агентства Києва в курсі трендів івент індустрії.

Кращі івент агентства Києва завжди відстежують останні тренди в світі івент, намагаються їх спрогнозувати та передбачити. Регулярно вивчаючи світ, його зміни, події, подачу, організацію можна отримати не тільки нові ідею, зрозуміти дії своїх конкурентів і зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Такий підхід дозволяє правильно оцінювати власні сили і відкриває можливості для подальшого зростання та розвитку в світі івент. Представники івент агентства Києва завжди при створенні сценарію враховують модні тренди та напрямки. Тренди в івент сфері “швидко псуються”, тобто вони дуже швидко змінюються і тут важливо, щоб не потрапити в халепу, відстежувати актуальність трендів.

Організація корпоративів Київ і ретельно продумана кульмінація події.

Передчуття, чекання прекрасного може послужити хорошу службу в багатьох аспектах, організація корпоративів Київ, не виняток. Для того, щоб подія надовго залишилося в пам’яті гостей, щоб про нього залишилися позитивні відгуки, необхідно при написанні сценарію визначитися з тим, чому саме буде відведена роль кульмінації. Наприклад, виступ відомого стендапера. Далі залишається огорнути кульмінацію інтригою, створити ажіотаж і привернути увагу майбутніх гостей івенту. І все, учасники будуть захоплені і приємно здивовані, і організація корпоративів Київ пройде максимально успішно.

Організація заходів Київ: творчість і креатив

Організація заходів Київ абсолютно завжди повинна давати в результаті новий, оригінальний і унікальний продукт, тобто подію. Кожен замовник чекає, що його здивують і нададуть те, чого він раніше не знав, не бачив, не пробував. Чи варто говорити, що event менеджер в кожному окремому випадку повинен проявляти власні творчі здібності і креатив, адже тільки так можна подарувати замовнику справжнє диво. Організація заходів Київ без креативу і творчості неможлива.

Хороший event менеджер продумає розв’язку

Завершення свята, розв’язка подій – це те, що найбільше запам’ятається гостям. Тому професійний event менеджер обов’язково розв’язці приділить потрібну увагу, адже він хоче організувати неабиякий івент, а захід, який подарує найяскравіші враження. Кожна eventagency в розробці використовує власні підходи. Величезну роль в результаті івенту відіграє ведучий на корпоратив Київ, вірніше те, на якому рівні він зможе провести захід.

Як організатор заходів може отримати натхнення

Організатор заходів робота творча, що вимагає і натхнення. Написання сценарію, розробка концепції та тематики неможливі без нових ідей. Сидіти і сподіватися, що натхнення зійде прямо тут, за робочим столом в офісі, даремне заняття. Для того, щоб отримати приплив нових сил, ідеї і заряд натхнення, необхідно:

 • Не змушувати себе. Силою отримати хороший результат не можливо.
 • Відпустивши себе на свободу: прогулятися в парку, покататися на човні.
 • Сходивши в театр, музей, на виставку, на концерт.
 • Прочитавши книгу, подивившись фільм.
 • Поспілкувавшись з друзями. Є друг, ведучий на корпоратив Київ? Відмінно! Поговоривши з ним про його роботу можна дізнатися багато цікаво, а може і корисного для себе.

Натхнення може з’явитися в будь-якому місці, там, де його чекаєш найменше, і тоді ваша організація свят Київ точно принесе очікуваний результат.

Event агентство ARENA CS

Звернення за допомогою в кращіівент агентства Києва вирішить не тільки проблему створення сценарію, але і всі інші питання, пов’язані з організацією та проведенням події. Організація заходів Київ робота складна, що вимагає професійної підготовки. Самостійно провести гарне свято практично неможливо. Єдино правильним рішенням є звернення в eventagency.

Event агентство Київ ARENA CS пропонує свої послуги організації заходу під ключ! Клієнт викладає своє завдання, все інше лягає на плечі фахівців.

Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!