Спочатку кілька слів про те, хто ми. Ми, святкове агентство ARENA CS, з 15 річним досвідом роботи. На нашому рахунку більше 7000 реалізованих проектів, серед яких:

  • організація виїзних заходів, свят та корпоративів;
  • масштабні ділові заходи;
  • організація ювілею компанії;
  • корпоративні вечірки та багато інших. ін.

“Івенти з ARENA CS − це емоції, які неможливо передати словами!” − так сказав про нашу роботу постійний замовник.

Якщо потрібно організатор свят та заходів, звертайтеся в нашу компанію!

Зараз про те чому наша корпорація свят найкраща і чому варто звернутися саме до нас. У зоні уваги концепція і то, як ми підходимо до її розробки.

Організація корпоративного свята: що таке концепція заходу

организация праздников в киеве

Концепція свята − це основна ідея, на основі якої буде надалі будуватися весь івент. Організація свята, звичайно ж, починається з розробки концепції. Це процес творчий та креативний, часто ідеї приходять інтуїтивно. У досвідчених івент менеджерів такий пошук рішень вже налагоджений до автоматичного. При цьому розробка опирається на конкретні правила та підходи.

Концепція відображає основну ідею події та спрямована на реалізацію цілей заходу.

На основі концепції буде створений сценарій, прикрашений святковий зал, складена розважальна та святкова програма. Розробка концепції відштовхується від цілей, формату заходу, його тематики та завдання. Проведення корпоративних свят завжди ґрунтується на певній концепції.

Проведення свят, сценарії: успішна концепція.

Перший крок розробки концепції починається з ключового меседжу. Меседж повинен бути коротким і складатися з пари слів, він повинен передавати суть івенту, і при цьому повинен бути зрозумілий абсолютно всім.

Концепція повинна проявлятися в кожній деталі: дизайні приміщення, розвагах, святковому меню. Успішно провести корпоратив можна тільки чітко дотримуючись концепції. Масштабність івенту ролі не грає, будуть то це виїзні корпоративні заходи на 100 учасників, або ж невеликі корпоративні свята, необхідно завжди дотримуватися концепції.

Організація свят та урочистостей: беремо до уваги корпоративну культуру.

Часта практика, коли, звернувшись в бюро свят розкручені бренди при організації івентів просять використовувати свій бренд для привернення уваги. При розробці концепції вкрай важливо використовувати бренд клієнта. Наприклад:

  • брендувати подарунки та сувеніри для роздачі гостям івенту;
  • оформити приміщення в корпоративному стилі;
  • фірмовий одяг для обслуговуючого персоналу;
  • оформлення столів, розробка святкового меню банкету;
  • конкурси, розваги, творчі завдання.

Підсумуємо, концепція − це ключова ідея, основа, на якій буде зводитися проведення свят Київ. Може бути втілена за допомогою тематики, декорацій, прикрас, музичного супроводу, загальної стилістики, PR.

Цікавить проведення свята, організація виїзних фуршетів і терміново потрібен організатор? Ви за адресою! Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!