Організація розважальних заходів – це не тільки веселощі та сміх, за цими святами стоїть кропітка і складна праця. Щоб захід пройшов успішно і яскраво, залишив у пам’яті прекрасні спогади надовго, його організацію варто довірити професійному агентству, яке знає толк в організації і якому під силу яскраво організувати свято будь-якого масштабу. Звернувшись за допомогою в святкове агентство ARENA CS, ви дізнаєтеся, що таке справжній професіоналізм і свято, яке перевершить всі ваші найкращі очікування. Чим складніше буде ваше завдання, тим цікавіше буде над ним працювати івент менеджеру, адже це ще один крок до розвитку, якому ARENA CS відводить особливу увагу.

Організація розважальних заходів: як вибрати професійне агентство

Коли клієнт хоче, щоб його розважальний захід пройшов з бездоганним рівнем організації, він вдається до допомоги професійного агентства. Тоді перед ним постає дилема, як і де знайти насправді першокласне агентство, яке зробить все правильно і на вищому рівні.

Можна поцікавитися у знайомих фірм, хто їм організовував розважальні заходи, і чи залишилися вони ними задоволені, чи реально були вирішені їхні проблеми.

Можна почитати відгуки на Інтернет-ресурсах, але не варто їх сприймати серйозно, адже написанням як позитивних, так і негативних відгуків спеціально займаються люди.

Щоб реально побачити всю картину і зробити певні висновки, потрібно до вибору компанії підходити комплексно, дізнатися роки існування, клієнтів і їх відгуки на сайті агентства (якщо це серйозні компанії, то повірте, без їх реальної згоди ніхто і нічого від їх імені не напише), наявність нагород, масштаби проведених івентів.

Організація розважальних заходів: чому ARENA CS

 • на ринку івент послуг з 2004 р;
 • 67 компетентних менеджерів, з яких 51 зі знанням англійської мови;
 • більш 7520 організованих івентів за роки роботи, кількість яких зростає з кожним днем;
 • налагоджений зв’язок з великою кількістю партнерів і підрядників, у тому числі, контракти з 500 найкращими готелями і конференц-залами;
 • власний автопарк;
 • є членом багатьох міжнародних організацій: MPI, World Tourism Organization, European Business Association, Association of corporate travel executives;
 • має ряд нагород і досягнень: Ukrainian Event Awards Краща конференція – перше місце 2015 року, Event організація 2013, «найкраща конференція» рейтинг «Event Awards 2014», Ukrainian Event Awards «найкраща креативна ідея» 2014 року, Лідер галузі «НБР» 2016, «Краща конференція» Національний рейтинг «Event Awards 2016»;
 • відомі не тільки Україні, але і в світі клієнти: Sanofi, Bayer, Roche, «UNICEF», Novo Nordisk Україна, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Корпоративний захід – це невід’ємна частина корпоративної культури

организация развлекательных мероприятий

Якщо компанія зацікавлена ​​у плідній роботі свого колективу, бажає мотивувати і заохочувати своїх співробітників, то корпоративний захід є відмінним інструментом для цього. Такі заходи можуть згуртувати команду, поліпшити робочу атмосферу в колективі, налагодити стосунки між підлеглими і начальством, поліпшити роботу компанії в цілому.

Корпорація свят ARENA CS має ряд послуг різного характеру:

 • організація корпоративних заходів, свят;
 • організація виїзних фуршетів;
 • організація виїзних заходів;
 • організація урочистих заходів;
 • організація та проведення конференцій;
 • організація тренінгів, воркшопів, семінарів;
 • організація презентацій і виведення нових продуктів на ринок;
 • ділові поїздки і відрядження;
 • дизайн заходи.

Які цілі і завдання переслідує корпоративний захід

Організація корпоративних заходів свят є однією із затребуваних напрямів в роботі ARENA CS. Тому що корпоративні івенти, організовані ARENA CS, завжди мають сенс і досягають поставлених цілей.

До основних завдань і цілей корпоративних заходів можна віднести:

 • виявити турботу і увагу до партнерів, інвесторів, клієнтів або співробітників від імені компанії;
 • заохотити колектив за проведену роботу;
 • підвести підсумки роботи, оголосити досягнення компанії;
 • представити нову стратегію розвитку або нові підходи в роботі;
 • налагодження комунікації між різними відділами і співробітниками компанії або навіть філіями;
 • можливість керівництву і підлеглим краще пізнати один одного в неформальній обстановці;
 • згуртувати співробітників, навчити їх ефективно працювати в команді.

Організація розважальних заходів – чи є місце креативу?

Чи є потреба в креативному підході для вирішення стандартних завдань або варто бути як всі? Одним з яскравих прикладів у практиці агентства ARENA CS може послужити корпоративний захід, до організації якого івент менеджери підійшли нестандартно.

Для одного з клієнтів був організований квест, при проходженні якого, учасникам довелося переміщатися по 5 локаціях.

Колеги, розбившись на команди, змагалися в сплаві по річці, далі в підйомі на гору, орієнтуванні на місцевості, дешифруванні карти, на якій було вказано місце розташування скарбу.

У фіналі, команди-суперники об’єднали знайдену інформацію в цілісне послання. У цьому месенжі була описана нова корпоративна стратегія.

Це була пройдена лише половина розважального заходу, далі, природно потрібно було нагодувати, зголоднілих на відкритому повітрі, співробітників. Продовженням була запальна дискотека до ранку.

Сказати, що клієнт був задоволений івентом і результатом – це не сказати нічого. Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!

Чи мав би стандартний і звичайний підхід в організації представлення нової стратегії розвитку такий ефект? Слухали б уважно співробітники свого керівника або занурилися в смартфони і соцмережі у тривіальній атмосфері залу? Який варіант ефективніше вирішувати вам.

Де краще провести корпоратив: сучасні тенденції

На сьогоднішній день, все частіше, компанії віддають перевагу коворкінговим просторам або заходам на свіжому повітрі, ніж застіллям у ресторанах і зборах в конференц-залах.

Це можливість бути вільніше, активніше, що більше імпонує сьогоднішній молоді, яку складно підігнати під жорсткі рамки регламенту. Набагато приємніше слухати спікера не в тісних рядах крісел конференц-холу, а сидячи на зручній канапі або кріслі-мішку. Де допустимо в будь-який час спокійно встати і попити кави, а не втомлено чекати певного часу для кави-паузи.

Команда креативників ARENA CS не боїться труднощів і підбере той сервіс, який вам потрібен.

Організація розважальних заходів – зробимо, як ви хочете, якщо не знаєте як – ARENA CS знає

Фахівці компанії ARENA CS мають невичерпну кількість ідей і допоможуть вам підібрати ідеальний формат заходу, грамотно закласти мету заходу в сценарій, зробити ваш корпоратив воістину яскравим і незабутнім.

Івент менеджери не бояться проявляти ініціативу і пропонувати клієнтові своє бачення і варіанти формату свята, локації. Співробітники ARENA CS знають всі сильні і слабкі сторони кожної локації і враховують їх при виборі. Адже клієнт професіонал у своїй сфері, а не івент індустрії, і може не брати до уваги всіх нюансів результативного заходу.

ARENA CS завжди працює результативно на повну силу! Для кожного організатора корпоративного заходу важливо, щоб все вийшло круто, щоб всі були задоволені, і він би міг з гордістю розповісти про цю подію, особливо, якщо це був масштабний івент.