Сценарій – докладний, поетапний опис кожної мікроподії, з якої, немов килим з ниток, складається івент. Організація і проведення заходів без ретельно прописаного сценарію перетвориться в хаос, від якого в пам’яті учасників залишиться лише сумне: «Так, був вчора. Дурниця, нічого не запам’яталося».

Організація урочистостей: що повинно бути прописано в сценарії?

Організація бізнес заходів, проведення корпоративних заходів або організація святкувань? Неабиякий сценарій потрібен для кожного івенту, незалежно від його цілей, кількості людей і тематики. Ми прописуємо чітку, похвилинну послідовність подій: що за чим слідує, де знаходяться наші співробітники і гості в кожен момент часу, коли слово бере конферансьє, коли керівники і т.п. Кращі агентства з організації свят знають, що від сценарію залежить потужність івенту.

А ось і питання, відповіді на які покажуть, що являє собою свято:

  • Чи була інтрига на початку івенту?
  • Чи виявилася середина наповнена нетривіальними і несподіваними поворотами?
  • Чи дав фінал відчуття повноти почуттів і завершеності всім учасникам?
  • Чи досягнута мета івенту?

Організація урочистостей:обмеження при написанні сценарію

организация торжеств

Організація урочистостей в реальності може відрізнятися від тієї картини, яку представляє собою клієнт. Безумовно, компанія з організації заходів ARENA CS зробить все, щоб організація масових заходів або організація ділових заходів пройшла на висоті, але це не означає, що всі ідеї можна втілити в життя. Ось деякі обмеження, які агентство заходів повинно враховувати:

  • Загальна здійсненність проекту. Організація урочистостей – це не найкращий час ідеалізувати, потрібно дивитися на речі реально.
  • Обмеження бюджету. Агентство з організації заходів має розрахувати всі так, щоб вкластися в ту суму, яку озвучив клієнт. Організація урочистостей по вищому розряду – це добре, але тільки навряд чи замовник оцінить це, якщо ви перевищите встановлений ліміт.
  • Достатня чисельність кваліфікованого персоналу. Перш, ніж пропонувати послуги з організації заходів клієнту, переконайтеся, що можете зробити все, що обіцяєте замовнику.
  • Організація урочистостей з урахуванням часу. Святкові агентства при плануванні івенту повинні враховувати, чи вистачить часу для реалізації ідей.

Організація урочистостей:з чого починається робота над сценарієм?

Сценарій події пишеться за всіма канонами Голлівуду: спочатку ми пишемо синопсис – короткий зміст, базову ідею події, стислу до двох рядків. Далі погоджуємо з клієнтом, так би мовити, «на березі», чи збіглось бачення? Лише після цього івент менеджер може починати роботу над створенням сценарію.

Планується організація святкувань? Фірма з організації свят ARENA CS створить ідеальний сценарій для івенту!