Організація виставок − це особливі івенти, які вимагають високого професіоналізму, максимум точності та уважності до всіх деталей. Також організація виставок не терпить нашвидкуруч виконаної роботи, проколів та поганого сервісу. Ця відповідальна робота, яка не всім під силу, вимагає правильного та грамотного бюджетування, особливо якщо виставка міжнародного масштабу.

Для чого потрібна організація виставок

Виставки – це завжди яскраві та масштабні заходи, побувати на яких хочеться багатьом людям. Але для цього потрібна грамотна організація, щоб захід пройшов шикарно і про нього знало якомога більше народу.

Организация выставок

Організація виставок проводиться для досягнення таких цілей:

  • привернення уваги громадськості;
  • пошук нових партнерів, спонсорів, потенційних клієнтів, налагодження нових зв’язків;
  • демонстрація переваг нових або вже існуючих товарів;
  • аналіз ринку потреб клієнтів;
  • реклама самої компанії, її переваг, підвищення розпізнаваності бренду;
  • комунікація з представниками ЗМІ;

Виставка − це важливий інструмент ведення бізнесу, який, при грамотній організації, приносить плоди не один місяць після її проведення.

Як проходить організація виставок в ARENA CS

Для результативної роботи по організації кожного заходу в ARENA CS призначається персональний івент менеджер, який доступний клієнтові в режимі 24/7. На першій зустрічі він отримує від клієнта технічне завдання, визначає загальні та приватні цілі, завдання івенту. Ведеться постійний діалог для уточнення всіх деталей, задається багато питань, щоб максимально зрозуміти та догодити потребам замовника. На кожному етапі клієнт може вносити корективи та зміни, навіть на завершальному, але не пізніше, ніж за три дні до проведення виставки. Кваліфіковані івент менеджери ARENA CS здатні швидко реагувати на запити та зміни клієнта, але все ж для якісної і продуманої організації потрібні розумні строки 1-3 місяці, в залежності від масштабів заходу.

Організація виставок: основні етапи роботи ARENA CS

  • перший етап − це підписання між замовником і ARENA CS договорів, узгодження бюджету;
  • наступний етап − вибір локації, підрядників, обслуговуючого персоналу і здійснення ним передоплати, бронювання місця проведення;
  • третій етап − проведення виставки, підведення підсумків, складання фінального бюджету та акту виконаних робіт;
  • завершальний етап − на основі фінального бюджету між замовником і виконавцем відбуваються взаєморозрахунки.

Ви будете пишатися івентом, який провели з ARENA CS!