Що таке event менеджер? Організатор заходів − це людина, яка знає, як підібрати концепцію івенту, може визначити цілі для корпоративу, а також здатний запропонувати цікаві варіанти проведення корпоративу. Як організувати оригінальний корпоратив? Довірити справу професіоналам! Агентство святкових послуг ARENA CS вивчить ваші потреби, задовольнить всі потреби, а також врахує всі побажання!

Оригінальний корпоратив: все починається з концепції

ивент менеджер это

Концепція заходу − це головна, центральна ідея, яка є «каркасом», «фундаментом» корпоративу. Після того, як менеджер-організатор продумав концепцію, починається робота зі створення сценарію, написання програми для корпоративу. На що впливає вибір концепції заходу?

  • Опрацювання сценарію. Оригінальний корпоратив не вийде організувати, якщо концепція заходу і сценарій суперечать один одному.
  • Оформлення залу. Корпоратив (свято) повинен бути оформлений в одному стилі, який повинен визначатися в залежності від концепції.
  • Брендування заходу. Оригінальний корпоратив повинен бути оформлений в стилі компанії клієнта (торгова марка, певні кольори).

Оригінальний корпоратив: мозковий штурм при розробці концепції

Кожен менеджер з організації заходів стикався з процесом розробки концепції. Є кілька правил, які допомагають направити мозковий штурм в правильне русло:

  • Вільне створення і об’єктивна оцінка всіх запропонованих ідей.
  • Проведення мозкового штурму в неформальній обстановці, що сприяє генерації ідей і пропозицій. Професіонали знають, що придумати оригінальний корпоратив в кабінеті боса практично неможливо.
  • Всі учасники мозкового штурму повинні знати подробиці до початку обговорення, щоб не витрачати робочий час.
  • Потрібно забезпечити постійний запис запропонованих ідей. Цю роль може виконувати людина, яка безпосередньо не бере участі в мозковому штурмі. Подібне правило допоможе не випустити круту ідею з уваги і створити оригінальний корпоратив.
  • Сприятлива атмосфера, створення якої найчастіше є завданням керівника штурму.

Скільки ж коштує оригінальний корпоратив? Вартість корпоративу безпосередньо залежить від кількості гостей, обраної локації, декорацій, а також інших деталей. Event агентство: що це? Це компанія, яка може навіть за досить обмежений бюджет замовника створити крутий оригінальний корпоратив.

Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS! Ми впевнені, що зможемо втілити ваші ідеї в життя таким чином, щоб і ви, і гості корпоративу залишилися задоволеними!