Сьогодні в Києві відкрили пам’ятник білорусам, які загинули за Україну під час революції Гідності та в зоні АТО. Меморіал, встановлений символічно на вулиці Білоруській, буде знаком вдячності українців героям-білорусам – Михайлу Жизневському, який брав участь в революції Гідності і загинув 22 січня 2014 року на вул. Грушевського; добровольцям Алесю Черкашину і Віталію Тіліженку, які воювали в Донецькій області та загинули в бою під Старогнатівкою в серпні минулого року.

Скульптуру в біло-червоно-білих кольорах національного прапора Білорусі створив київський дизайнер і художник Гліб Гржабовський. Гроші на пам’ятник збирали друзі і близькі загиблих, а Київський союз ветеранів АТО допоміг пройти всі інстанції, щоб отримати необхідні дозволи на встановлення.

На відкриття пам’ятника прийшли представники місцевої влади, ветерани АТО, волонтери, друзі і родичі загиблих героїв. Почесна варта і продуманий музичний супровід створювали одночасно зворушливу і урочисту атмосферу.

Арена КС була відповідальна за надання та технічний супровід аудіотехніки. Ми пишаємося, що можемо організаційно сприяти саме таким заходам. Адже наші герої живі, поки ми пам’ятаємо про них.