Плануючи декор заходів, запланованих на наступних рік, радимо скористатися прогнозом від Coloro – колірної схеми, затвердженої корпорацією WGSN разом з компанією CTIC. WGSN зараз – лідер в сфері прогнозування модних тенденцій і трендів.

Coloro володіє глобальної бібліотекою кольорів, і кожному кольору присвоєно унікальний 7-значний код для простої ідентифікації. Систему заснували, використовуючи класичну методологію Альберта Х. Манселла. Йому належить ідея того, що людське сприйняття кольору засноване на комбінаціях відтінків, їх яскравості і насиченості.

Нижче призведе узагальнені результати досліджень головних відтінків, які в 20-річній перспективі можуть стати наймоднішими. Вже зараз можна використовувати їх для планування палітри майбутніх івентів.

Кольори, які будуть в тренді в 2021 році

Quiet Wave

Уже кілька сезонів користуються популярністю відтінки зеленого. Причина очевидна – підвищена увага людства до питань екології. Але якщо до цього в тренді був відтінок свіжої рослинності, то в 2021 році більш модним буде спокійний, блідий зелений – природний, а скоріше, технологічний.

A.I Aqua

У назві цього відтінку – згадка штучного інтелекту. Кольорове рішення універсальне: підходить для зимових і літніх дизайнерських ідей. Стиль відтінку можна класифікувати як «спортивно-футуристичний».

Lemon Sherbet

Зазвичай жовтих відтінків уникають, бо вони виглядають занадто зухвало. Але це рішення – більш м’яке, без насиченості. Нагадує сонячне світло в безхмарну погоду, виглядає заспокійливо і дарує гарний настрій.

Oxy Fire

Цей відтінок створений для залучення уваги, створення колірних акцентів. Хороша альтернатива класичним оранжевим і червоним кольорами, які зазвичай використовують для аналогічних цілей.

Good Gray

Як обійтися без сірого? Він потрібен, щоб привнести баланс в велика кількість фарб сезону. Особливо добре він гармоніює з весняними відтінками, а також відмінно працює окремо, так як створює асоціації з мінімалізмом і кольором трендових матеріалів вторинної переробки.

Кольори, які будуть в тренді в 2022 році

Головним відтінком за прогнозами стане Orchid Flower. Його доповнять Butter, а також

Mango Sorbet, Olive Oil і Atlantic Blue.

Butter

трендовые цвета 2021

Кремовий відтінок, що асоціюється з оптимізмом і комфортом.

Olive Oil

трендовые цвета 2021

Ідеальний варіант для комбінацій з іншими квітами – заспокійливий і збалансований.

Mango Sorbet

трендовые цвета 2021

Колір бадьорості, що активізує відчуття благополуччя і відмінного самопочуття.

Atlantic Blue

трендовые цвета 2021

Глибокий блакитний, що втілює спокій і відчуття безпеки. За прогнозами, це буде вкрай важливо в 2022 році.

Orchid Flower

трендовые цвета 2021

Це відтінок вважають універсальним: він підійде для фізичних і віртуальних об’єктів. Доречно виглядає в будь-який сезон, в будь-якому місці і в будь-якій країні. В описі колірне рішення назвали глибоким, надреалістичний, насичує енергією. У прийдешні складні часи вкрай важливо буде створювати позитивний настрій за допомогою таких відтінків.