Професійна організація заходів,  івент бізнес, який вибудовується на багатьох складових. Організація заходів теорія буде успішної на практиці тільки з увагою до деталей і на кожному етапу роботи. Якісне сервісне обслуговування це те, з чого починається професійна організація заходів. Сервісне обслуговування замовника бере початок в день отримання замовлення івент агентством і триває до фінального відправки звіту по проведення заходи. Клієнт, який звернувся в ARENA CS отримує:

 • сервіс в режимі 24 години на впродовж 7 днів без вихідних;
 • особистого івент менеджера, персональний менеджер веде тільки 1 проект клієнта, він завжди на зв’язку;
 • спілкування і обслуговування здійснюється усіма зручними для замовника способами.

Професійна організація заходів: як працює івент менеджер з клієнтом

профессиональная организация мероприятий

Професійна організація заходів – результат роботи команди фахівців, в якій кожен учасник команди відповідає за свій ділянку роботи.

Клієнт, якого цікавить проведення свят сценарії, при зверненні в компанію отримує від івент менеджера:

 1. Обробка технічного завдання “Організація корпоративного свята”: завдання і особливості івенту, побажання і вимоги.
 2. Організація свят в Києві, на території України або країн Європи, включає підбір 2 – 3 варіантів оптимальних  локацій в протягом трьох днів після прийняття запиту.
 3. Складання аргументованого бюджету, в якому чітко прописані всі витрати.
 4. Організація і проведення банкетів, харчування учасників, обов’язкова частина будь-якого події. Івент менеджер підбирає та складає меню.
 5. Робота з підрядниками, замовлення послуг.
 6. Бронювання залів, номерів в готелях і внесення передоплати.
 7. Внесення своєчасних правок по вимогу клієнта.
 8. Контроль роботи підрядників, постачальників і всіх задіяних в роботі по реалізації проекту. Успішна організація свят Україна полягає в злагодженої роботі, професіоналізмі і умінні думати наперед.

Професійна організація заходів: працюємо і реагуємо оперативно

Організація проведення свят і заходів від ARENA CS завжди виконується і оперативно завдяки наявності власної матеріально – технічної бази, аналогічною НЕ може похвалитися ні одна українська івент компанія. Наше агентство має сучасним відео і аудіо обладнанням, що дозволяє нам вирішувати самі складні завдання. Крім цього, в нашому розпорядженні є власний автомобільний парк.