Різним діловим заходам, в тому числі і конференції, потрібен індивідуальний підхід до процесу їх організації. Зазвичай, їх тривалість складає кілька днів, включаючи мінісемінари для окремих учасників івенту, воркшопи та тренінги. Нерідко в них беруть безпосередню участь гості-іноземці. Грамотне проведення конференцій і різного роду івентів вимагає наявності докладного сценарію і високої кваліфікації його виконавців. У кращому випадку, необхідний благополучний досвід проведення великомасштабних івентів як в нашій країні, так і за її межами. Такими перевагами володіє і ІВЕНТ агенство ARENA CS.

Проведення конференцій спеціалістами event агентства arena cs

Трохи цифр про event компанії ARENA CS:

 • 26 конференцій в 1 день в 14-ти українських містах – рекорд event-агентства;
 • 437240 чашок кави було випито на конференціях в 2016 році;
 • 703 дня конференцій проведено в березні 2015 року.

Звернувшись сюди, ви отримуєте:

 • особистого помічника-координатора з управління івентом в режимі нон-стоп;
 • допомога у формуванні бюджету і вибір локації для івенту;
 • організацію проїзду, харчування та проживання учасників;
 • детально спроектовану концепцію і сценарій, щоб проведення презентацій відбувалося на найвищому рівні;
 • декорування та оформлення локації івенту,
 • флористику;
 • відео- та фотозйомку, пристрій online-трансляцій;
 • залучення ЗМІ, PR і кампанію в соціальних мережах;
 • підбір досвідченого персоналу: ведучий на свято (Київ), адміністратор, хостес;
 • запрошення, опитування, анкетування учасників по завершенню заходу;
 • найбільш комфортну для клієнта схему оплати за проведення конференцій і т.д.

Проведение конференций

Який головний плюс має проведення конференцій від arena cs?

Професійна організація вечірок (Київ), конференцій, семінарів, тренінгів і форумів стає реальною завдяки великим партнерським зв’язкам, якими безпосередньо володіє організатор. ARENA CS – це агентство свят (Київ), яка співпрацює з найкращими готелями різних класів, численними закладами громадського харчування, автотранспортними компаніями і фірмами, які надають в оренду спеціалізоване технічне обладнання. Це, в свою чергу, дозволяє event-агентству реалізовувати проведення конференцій за демократичними цінами, що значно економить загальний бюджет будь-якого івенту, будь то бізнес-форум або тематичний корпоратив.

Івент агентство – що це таке і в чому його користь?

Організувати будь-який захід може допомогти івент агентство – компанія, яка спеціалізується на event-менеджменті. А що таке івент менеджер, запитаєте ви? Незважаючи на те, що підхід до підготовки події комплексний і всеосяжний, проведення конференцій завжди унікально. Отже, event manager – це людина, яка має глибокі знання щодо всього, що з цим пов’язано. Крім цілого списку найрізноманітніших навичок і якостей, event-менеджеру необхідний значний бекграунд з знань і досвіду. Event менеджеру відомо все про культуру харчування, тонкощах кейтерингу для кожного заходу. Він повинен розуміти в техніці, вміти грамотно скласти кошторис, а також знати, скільки необхідно звуку або світла для того, щоб дійсно якісно провести веселий корпоратив. Ця людина розбирається і в дизайні – він знає, що представляють собою формати макетів, дозвіл для друку певної продукції, знає, яким чином краще поставити задачу дизайнера.

Де відсвяткувати корпоратив – головне питання для будь фірми

Проведение конференций

Професійні організатори event агентства ARENA CS з радістю допоможуть організувати проведення конференцій будь-якого масштабу. З ними у вас не виникне питання, як організувати корпоратив так, щоб у всіх його учасників залишилося тільки позитивне «післясмак». Над кожним заходом працює згуртована команда досвідчених організаторів, завдяки якій клієнт гарантовано звільняється від усіх супутніх клопоту. Йому залишається лише озвучувати свої побажання і потреби, а після – пожинати плоди співпраці з івент компанією. ARENA CS завжди дбає про те, щоб клієнт залишився всім задоволений!