Пам’ятайте, коли вам було 10 років? Яким був день, коли ви відзначали першу в своєму житті круглу дату?

Майже напевно був торт і родичі навколо. Або, може, ви вже намагалися підбивати підсумки – що дізналися за цей час, чому навчилися. Або, може бути, нічого особливого в цей день не сталося і ви його вже не пам’ятаєте.

10 років – це дуже багато для людського життя. Тим більше 10 років – це багато для життя компанії в 23-річному державі.

У серпні Arena CS святкує ювілей. Ми вже почали підбивати підсумки і будувати амбітні плани на наступні мирні роки. Коротку історію Arena CS ми спробували вмістити в 2,5 хвилини і ось що вийшло.

Десятиліття Arena CS можна підсумувати цифрами:

  • 27 професійних менеджерів, які володіють англійською мовою;
  • з 2004 по 2014 реалізовано більше 5000 проектів;
  • 850 заходів проведено у 2013 році для 20 тисяч учасників;
  • 83% замовників повертаються до нас більше 4 років поспіль, щоб знову і знову отримувати той «непомітний», а значить ідеальний сервіс.

Чи не все матеріально, не все можна порахувати.

Середній вік наших співробітників – 25-30 років, і до десятиріччя компанії у нас період весіль і бебі-бум: ми досить подорослішали, щоб обзавестися власними дітьми. Стабільність і впевненість у завтрашньому дні – не просто слова для співробітників Arena CS. За це нас цінують більше 75 постійних клієнтів.

На жаль, наш перший ювілей збігся з трагічними і переломними подіями в Україні. Ми патріоти своєї Батьківщини і не можемо залишатися осторонь.

Наш колективний внесок у розвиток Батьківщини – поліпшення туристичного іміджу країни і збивання хвилі недовіри і страху іноземного бізнесу перед направленням «Україна». Але крім цього, ми створюємо умови для зростання взагалі. Адже організація заходів – це та галузь бізнесу, яка дає потужний імпульс для розвитку багатьох малих і середніх бізнесів.

«Я наважилася відкрити свій бізнес в 23 роки, – каже новим співробітникам гендиректор Яна Матвійчук. – На перших порах бувало всяке, але не було жодного разу, щоб я пошкодувала про це рішення ».

З тих пір ми побували не на одному міжнародному професійному форумі, де завжди переконувалися – працюємо на рівні, і де все одно завжди знаходили, чому повчитися. «В успіху Арени КС немає якогось секрету. Ми просто відразу взяли курс на кращі світові стандарти в нашій професії », – впевнена Яна.

Arena CS, як і наші колеги за кордоном, не просто наливають каву і готують зали до заходів; ми створюємо ідеї та перспективи розвитку для бізнесу, який з нами співпрацює. І наші стратегічні підходи цінують колеги в Україні та за кордоном, у всіх численних асоціаціях, членами яких ми є.

У свій день народження ми працюємо для наших клієнтів.