В середині липня у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Козацький стан» у Києві відбувся Всеукраїнський форум Громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Близько сотні учасників мали на меті розробити, обговорити, знайти шляхи реалізації ключових реформ, які зможуть зроблять суспільство людянішим, владу – підзвітною йому, а відносини між громадянином і державою вибудувати в зовсім новому ключі.

Робота форуму супроводжувався публічними дискусіями, після чого  делегати почали працювати в експертних групах, поділившись на 6 команд. Особливою була зустріч з директором Інституту Медіа Права, членом Ради РПР Андрієм Шевченком.

Третій день розпочався з виступу Андрія Вишняка та Оксани Глєбушкіної, які запропонували кожному з учасників вибрати тематичну проблему, над якою учасники будуть працювати, повернувшись додому. Можливо, учасники після проведення Форуму вирішать змінити свій напрямок діяльності, або їх зацікавила інша тематика.

«Реанімаційний пакет реформ» – громадська ініціатива, заснована з метою виведення України із кризи через реформи. Започаткована у лютому 2014 року, після переломних подій на Майдані Незалежності в Києві, спільнота РПР виробила бачення необхідних для країни реформ та працює над проведенням їх через парламент, а також проводить роз’яснювальну діяльність для суспільства.

Мета ініціативи – об’єднання зусиль для реформування країни у різних сферах для розбудови незалежної, демократичної, правової, сильної та авторитетної української держави з високим рівнем добробуту і рівними можливостями кожного на розвиток і самореалізацію.

Цей захід, що відбувався також за ініціативи ПРООН, ARENA CS підтримувала організаційно та логістично. Організатори поставили перед компанією завдання: реалізувати для форуму новий для нього формат роботи, що передбачав би дискусію, обговорення, реалізацію нових шляхів дій. Замовники оцінили те, як ненав’язливо, але чітко ми досягли цієї мети. Організувати форум громадської організації у Києві – це насправді легко, якщо з Ареною КС.