Ми, наше святкове агентство ARENA CS, у даний час очолюємо рейтинг івент агентств країни. Ми працюємо більше 14 років. Наша основна діяльність послуги з організації свят і заходів. Якщо вам потрібен хороший організатор свят, то слід звернутися саме до нас. Адже всі наші організатори заходів усвідомлюють, наскільки це важливо, щоб все вийшло круто, щоб всі гості були задоволені, і вони могли з гордістю розповісти про цю подію, особливо, якщо це був масштабний івент.

Далі ми розповімо, які зміни чекають рейтинг event агентств через 20 років.

Рейтинг івент агентств: 8 важливих нововведень майбутнього

На рейтинг івент агентств зараз впливає кількість реалізованих проектів, масштабність проведених подій, формати заходів, сума обороту і інші фактори. Івент бізнес з’явився у нас в країні наприкінці 90 років, сьогодні він тільки на шляху до зрілості.

Гарне event агентство – це те, яке йде в ногу з часом. Тому, щоб бути успішним завтра, вкрай важливо сьогодні не просто стежити за змінами, а намагатися їх передбачити. Так буде виглядати івент індустрія через 20 років:

  • Команди професіоналів, для яких обов’язковим є наявність профільної освіти.
  • Проведення заходів – важлива складова економіки країни.
  • Перехід на мобільний контент і використання LTE мереж.
  • Присутність одночасно на двох, трьох, а то й чотирьох майданчиках. Проведення ювілею і проведення банкетів буде доступно одній людині в один час.
  • Соціальні мережі як найважливіший інструмент глобального маркетингу.
  • Впровадження Bluetooth iBeacon технологій.
  • Учасники і гості будуть залишати свої відгуки миттєво.
  • Сформовані і доступні глобальні бази даних по всьому світі.

Успішна організація подій без відстеження появи нових технологій і їх застосування, неможлива. Компанії, які входять в рейтинг івент агентств, у першу чергу, регулярно відстежують ринок нових технологій.

Вплив стандартів якості на рейтинг івент агентств

Рейтинг ивент агентств

Сьогодні в івент індустрії склалася така ситуація, що кожна компанія, що входить у рейтинг івент агентств, пропонує різні продукти. Така ситуація склалася через те, що не існує загальних стандартів якості. З огляду на те, що клієнти мають доступ до інформації, отримують міжнародний досвід і, як результат, вимагають надання послуг на світовому рівні.

Дуже скоро, протягом 2-3 років будуть прийняті і введені загальні стандарти, які очистять ринок від непрофесійних івент компаній. Тоді і організація корпоративних заходів на природі, і організація проведення свят будуть проведені на найвищому рівні. І не важливо буде, яка саме, американська чи українська, компанія стала виконавцем.

Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!

Вас цікавить організація спортивних заходів або організація і проведення банкетів сьогодні, але за найвищими стандартами якості завтрашнього дня?

Тоді вам потрібен ведучий заходів від нашого івент агентства!

Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS