26 лютого у Києві відбудеться конференція із розряду “must see” для кожного, хто працює у туристичній або МІСЕ-індустрії. На міжнародній конференції «Можливості регіону в індустрії ділового туризму та інвестиційний потенціал» говоритиметься про те, як зробити Київ модним і затребуваним напрямком для мандрів, а також місцем проведення різноманітних заходів міжнародного рівня.

Захід відбудеться у готелі «Ramada Encore Kyiv» – початок о 09:30, за адресою: 03131, Столичне шосе, 103, Київ, Україна.

Оскільки ця конференція проходитиме у рамках великого промо-туру для представників профільних регіональних та міжнародних організацій, захід послужить чудовим майданчиком для конструктивного спілкування представників влади, експертів, туристичних та МІСЕ компаній задля визначення векторів розвитку Києва як туристичного напрямку та локації для проведення масштабних міжнародних заходів.

Серед спікерів:

Іван Ліптуга – Начальник управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

Антон Тараненко – Начальник управління туризму Департаменту економіки та інвестицій (Київської міської державної адміністрації);

Майя Набокіна – Заступник Директора Комунального підприємства “Київський міський туристично-інформаційний центр”;

Ліна Остапчук – Директор «Львів Конвеншн Бюро»;

Наталія Соболева – Генеральний Директор «АРКТУР»;

Юлія Гулевич – Менеджер з маркетингу та продажів «ARENA CS»;

Дмитро Танцюра – Голова Правління ГС «Київ Конвеншн і Візіторс Бюро».

Також під час конференції будуть презентовані такі проекти:

Соціально – спортивний проект «Київський Марафон»;

Проект «IT_Dnipro – 300 Startups Forum»;

Громадський проект Slava Frolova – Group;

Міжнародна IT – конференції Black Sea SummIT.

Натхненником та організатором конференції виступило «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро». Цю організацію створено за ініціативи Асоціації Ділового Туризму України, яка об’єднала операторів ділового туризму та MICE міста Києва. Серед учасників ККВБ є і ARENA CS. Разом ми працюємо над промоцією Києва як локації для проведення міжнародних масштабних заходів різного типу.