16 червня у Києві відбувся Четвертий шведсько-український бізнес-форум. Захід зібрав близько 300 учасників, серед яких представники великих шведських компаній та їхніх бізнес-партнерів, а також  представники топових компаній України.

Серед гостей були такі провідні політики як міністр фінансів України Наталія Яресько, заступник голови АП Дмитро Шимків, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, голова Антикорупційного бюро Артем Ситник, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат. З-поміж бізнесменів можна назвати Анну Дерев’янко, яка очолює Європейську бізнес-асоціацію, та Карла Стурена, засновник компанії “Чумак”.
Не дивно, що в такому товаристві в центрі обговорення опинилися реформи, яких Україна потребує якнайшвидше. Говорили і про такі загальні речі, як соціальна відповідальність бізнесу, і про такі конкретні, як запровадження електронного врядування. Метою форуму був і залишається розвиток шведсько-українських бізнес-стосунків; захід організовано посольством Швеції та торговим представництвом посольства – Business Swedenі.

Для учасників IV Шведсько-українського бізнес форуму ARENA CS розробила спеціальну міні-соцмережу. Цей мобільний додаток дав можливість учасникам спілкуватися між собою, обмінюватися статусами, приватними повідомленнями, стежити за програмою, постити фото та статуси. В Україні спеціальні застосунки для проведення лише одного заходу ще рідко використовуються, але ARENA CS намагається іти в ногу з прогресом.