5 квітня Рада Європи оголосила про початок проекту «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні». Цей новий трирічний проект є логічним продовженням підтримки, яку традиційно надає Рада Європи в питанні реформування судової системи України. Мета амбіційна – подальше наближення української системи правосуддя до стандартів та рекомендацій Ради Європи.

Підтримка судової реформи в Україні

Подія, що відбулася у київському готелі «Інтерконтиненталь», включав у себе прес-конференцію Голови Департаменту Ради Європи з питань правосуддя та правового співробітництва пані Ханне Юнкер, Голови Верховного Суду України Ярослава Романюка, Заступника Голови Адміністрації Президента України Олексія Філатова, а також захід з офіційного відкриття проекту.  У ньому взяли участь представники української судової влади, юридичних факультетів вищих навчальних заходів, міжнародних проектів та недержавних організацій.

Арена КС має багаторічний досвід співпраці з Радою Європи. Ми раді, що рівень наших послуг з організації представницьких заходів відповідає високим стандартам Ради Європи. Адже створюючи комфортні умови для обговорення таких важливих питань, як, наприклад, судова реформа, ми робимо свій невеликий внесок в утвердженні України в європейській сім’ї.

Підтримка судової реформи в Україні