Стратегічна сесія являє собою багаторівневу складну зустріч, тривалість якої буває від 4 годин до декількох днів. Сама назва, «багаторівнева», має на увазі участь в ній керівників, власників компанії, і ключових співробітників декількох організацій, яких пов’язує спільний бізнес.

Такі зустрічі проводяться в кілька послідовних етапів, у ході яких приймаються рішення і розробляються довгострокові стратегії розвитку компанії. До уваги приймаються періоди тривалістю від 12 до 60 місяців. На таких сесіях формується стратегія поведінки компанії на ринку, а також основні форми та методи її реалізації.

Проведенням таких сесій займається компанія Arena CS. Беручи участь в них, особи, що займають керівні посади, обговорюють питання розвитку компанії, а також приймають рішення, які дозволяють досягти нових висот.

Програма стратегічної сесії

Для проведення стратегічних сесій розробляються найрізноманітніші програми:

  • Це може бути бізнес гра, в якій у кожного, хто бере участь, буде своя конкретна роль.
  • Бізнес-симулятор, який дозволяє перевірити хід розвитку подій після ухвалення того чи іншого рішення.
  • Тренінг, який дозволяє утворити єдину команду.
  • Проведення декількох нарад з подальшою фіксацією узгодженої моделі.
  • Захист запропонованого варіанту стратегії при груповому обговоренні питання, а також активний бізнес-тренінг.

Відмінності стратегічної сесії від тренінгу

Основне завдання тренінгу – отримання учасниками нових навичок і знань з подальшим закріпленням разом зі своїми колегами.

Стратегічна сесія необхідна для створення можливості прийняття спільних рішень топ-менеджерами однієї групи. Проведення таких сесій дозволяє розробити варіанти поведінки і узгодити їх в межах цієї групи.

Для вдалого проведення стратегічної сесії необхідно вирішити кілька важливих завдань:

  • До прийняття рішень залучаються досвідчені експерти.
  • Під час сесії проходять багатоетапні мозкові штурми для пошуку рішень, які враховують вже існуючі стратегії розвитку компанії.
  • Найбільш вдалі ідеї колективно обговорюються до опрацювання фінальних рішень. Командна робота топ-менеджерів дозволяє закріпити і систематизувати отримані знання за допомогою презентацій та звітів.

Ми допоможемо Вам в організації стратегічної сесії – телефонуйте!