Чи можуть місцеві громади впливати на розвиток свого регіону? Як зробити місцеве самоврядуванням ефективним? Ці питання гаряче дискутувалися на круглому столі «Партнерство з містами Німеччини», організованому Сервісною службою “Міста в єдиному світі” (SKEW) /ТОВ Engagement Clobal.

APF_2757Захід свого роду унікальний, адже він об’єднав понад 40 представників місцевих рад України, які мають партнерські зв’язки з Німеччиною, представників німецького уряду, посольства та громадських організацій.

Метою зібрання був обмін ноу-хау, використання німецького досвіду децентралізації та управління в місцевому самоврядуванні, поглиблення старих і створення нових зв’язків, презентація ефективних фінансових інструментів. Значення діалогу між українськими муніципалітетами та їхніми німецькими колегами важко переоцінити, адже шлях України до Європи починається зі змін у рідному місті, і обмін досвідом тут точно не завадить.

APF_2572

Під час організації цього заходу команді ARENA CS доводилося зважати і на широку географію учасників, і на високий рівень представництва, наприклад, круглий стіл відкривав очільник Київської державної адміністрації Віталій Кличко. Але наш досвід проведення подібних зустрічей забезпечив невимушену і водночас робочу атмосферу.

_DSC0221