Кількість заходів зростає, як і попит на послуги з організації заходів. Організація урочистостей? Організація ділових заходів? Проведення корпоративних заходів? Компанії все рідше проводять івенти самостійно, вважаючи за краще звертатися в святкові агентства, які надають послуги з організації заходів на професійному рівні.

Послуги з організації заходів: скільки івентів організовується за рік?

Компанія з організації заходів ARENA CS за 2016 рік провела тисячі сімсот п’ятьдесят один конференцію, хоча в 2015 році їх налічувалося трохи більше 1000. Працюючи в цій сфері з 2004 року, ми помітили, як зростає інтерес представників бізнесу, міжнародних організацій, державних структур до подієвому маркетингу. Агентство, яке знає, як надавати послуги з організації заходів якісно, ніколи не залишиться без роботи.

Чому компанії готові платити за послуги з організації заходів?

услуги по организации мероприятий

Багато успішні компанії щорічно закладають в бюджет витрати на послуги з організації заходів. Чому це відбувається? Є кілька причин:

  • знижується ефективність традиційної реклами – сучасна людина дистанціюється від усього, що їй «впарюють»;
  • пошук альтернативних способів реклами збільшує витрати. При цьому прогноз ефективності не завжди зрозумілий;
  • росте конкуренція, тому компаніям важливо знайти «свою» аудиторію, вивчити її потреби і налагодити контакт. Організація і проведення заходів ідеально підходить для досягнення цих цілей.

Організація event заходів – це метод прямого спілкування з аудиторією. Тобто, до неї можна звернутися безпосередньо і моментально отримати відповідь (реакцію). Правильно організована конференція дозволить підвищити лояльність співробітників, партнерів, клієнтів.

Послуги з організації заходів: навіщо проводити івент для клієнтів?

Зараз залишилося дуже мало компаній, які замовляють організацію конференції просто «щоб зібрати людей разом і добре їх розважити». Організація бізнес заходів, проведення внутрішньокорпоративного івенту, організація масових заходів дозволяє домогтися певних цілей. Головне це правильно підібрати компанію, яка надає послуги з організації заходів. Навіщо проводять захід для клієнтів? Як мінімум, щоб:

  • вони не вибрали конкурентів;
  • побачили перспективу подальших взаємодій;
  • побажали купувати більше товарів / замовляти більше послуг;
  • об’єктивно сприйняли ризики (наприклад, необхідність підвищення цін);
  • рекомендували компанію партнерам – і так далі.

Агентство заходів ARENA CS надає послуги з організації заходів якісніше і швидше будь-які інші компанії. Щоб переконатися в цьому, досить просто подивитися на кількість проведених івентів і задоволених клієнтів і учасників. Нам не доведеться нічого доводити, адже цифри скажуть все за нас!