Для початку пара слів про те, хто ми такі і чому знаємо все про послуги організації свят. Ми, святкове агентство ARENA CS. Компанія заснована 14 років тому.

Тому, якщо потрібен організатор свят, подумайте про звернення до нас. У роботі ми практикуємо особливу методику і нижче поділимося секретами розробки концепції для святкових заходів.

Що таке концепція, як відбувається її розробка для послуги з організації свят

Надання послуги з організації свят починається саме з розробки концепції. Концепція – це втілення основної ідеї свята, це фундамент, на якому і буде зводитися весь івент. Концепція – це творче рішення, в основі якого лежить креатив, певні правила і підходи. При розробці враховуються завдання і цілі, вимоги замовника, результат вивчення цільової аудиторії: цінності та інтереси.

Для розробки концепції важливо в першу чергу створити ключовий меседж заходу. Основні вимоги до меседжу:

  • складатися з декількох слів;
  • втілювати суть свята.

Абсолютно всі заходи, на початку організаційних робіт припускають розробку концепції і організація проведення свят, і проведення банкетів, і проведення масштабних ділових заходів.

Успішне надання послуги з організації свят залежить від дотримання концепції

услуги по организации праздников

Вкрай важливо пам’ятати, що надання послуги з організації свят буде успішним якщо строго дотримуватися розробленої концепції. Проведення ювілею, з реалізацією поставлених цілей і позитивними відгуками учасників, завжди виступає результатом суворого дотримання концепції.

На основі концепції:

  • розробляється сценарій івенту;
  • створюється розважальна програма;
  • обирається і оформлюється локація;
  • складається святкове меню.

Проведення ювілею, свята, корпоративу має завжди проводитися згідно з концепцією.

Організація і проведення банкетів: важливо використовувати корпоративний стиль.

Використовуючи в концепції корпоративний стиль замовника, можна реалізувати багато цілей. Кілька способів використання фірмового стилю в івент:

  1. Друкована продукція з логотипом компанії, брендовані подарунки, сувеніри для гостей.
  2. Оформлення святкової зали.
  3. Уніформа обслуговуючого персоналу;святкове меню.

Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!

Потрібен організатор або хороша івент компанія? Гарне event агентство – це те, яке входить в рейтинг event агентств, а наше займає місце лідера.

Тому, якщо потрібна професійна організація спортивних заходів або організація корпоративних заходів на природі, звертайтеся!

Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!