14-17 липня в Одеському університеті за менеджерської підтримки Арени КС відбулася низка тренінгів у рамках проекту співпраці між українськими медиками, канадським університетом Маꥳлл (Монреаль) та ВООЗ. Ідеться про те, щоб вивести на світовий рівень надання допомоги при травмі. Протягом кількох днів іноземні фахівці готували національних інструкторів, які зможуть поширити канадський досвід в українських лікарнях.

У фокусі – відділення невідкладної допомоги та особливо лікарні з обмеженими ресурсами. Вправи, максимально наближені до реальних умов, підготували учасників до роботи в надзвичайних умовах, з якими вони напевне зустрінуться в житті. Команди відпрацювали практичні навички на базі перших в Україні Навчально-інноваційного центру практичної підготовки лікаря та кафедри симуляційної медицини.

Завдяки міжнародному співробітництву, в Україні буде створений єдиний реєстр травми, а також цілісна система надання допомоги у разі надзвичайних ситуацій. ARENA CS уже традиційно стояла перед викликом зібрати майже чотири десятки учасників із різних куточків країни в одному місті й місці, забезпечити високоякісні умови протягом кількох днів та ефективну програму навчання. Якісна організація тренінгу в Одесі дала змогу учасникам зосередитися на головному – здобутті нових навичок, а в перспективі – рятуванні конкретних людських життів.