Хоч у 2020 році і без цього «страшного» свята жилося моторошно, це не завадило людям провести тисячі тематичних вечірок по всьому світу. Звичайно, нові реалії внесли свої корективи: наприклад, гостям довелося відриватися, дотримуючись безпечної дистанції.

Але факт в іншому: багато подій виходять дійсно вдалими і такими, що заслуговують на увагу. Особливо це стосується варіантів декору і тематичного кейтерингу. Перерахуємо найцікавіші приклади: можете використовувати їх в якості ідей для вечірок в наступному році. Якраз буде час підготуватися.

Страшна фотозона

вечеринка на Хэллоуин

«Криваві» подушки, великі канделябри під старовину, криваво-червоні троянди. Фотозоні від фахівців Revelry Event Designers відмінно доповнила б тематику «моторошного» заходи. Охочі сфотографуватися стояли б у черзі.

За столом з черепом

вечеринка на Хэллоуин

Велика кількість моху і сукулентів, череп під ковпаком зі скла. Непоганий варіант сервіровки. Декоративна композиція дизайнера Alexa Stevenson вийшла моторошною і відмінно доповнила б будь-яку хелловінську вечірку.

Крипове застілля

вечеринка на Хэллоуин

А ось це вже точно ідея для людей з міцними нервами. Приклад можна назвати класичним: цей декор розробляла дизайнер Leah Pickler в 2008 році для вечірки, присвяченій серіалу «Dexter». Частини композиції: флакони з «кров’ю» по всьому периметру столу, а також стіни, стільці і тарілки в характерних червоних плямах.

Скелети всюди

вечеринка на Хэллоуин

Компанія ExtraExtra створила цей декор для однієї з приватних вечірок. Основа композиції – скелети, розташовані в різних позах, прикрашені павутиною і немислимими головними уборами. Виглядає одночасно моторошно і цікаво.

Новий вид коктейлів

вечеринка на Хэллоуин

Cody Goldstein співпрацював з брендом Svedka і створив серію тематичних коктейлів. Їх назвали «Кривава Керрі». В основі, як варто здогадатися, Кривава Мері, доповнена селерою, кінзою, фаршированими салямі і оливками. Око – це лічі з чорницею всередині.

Могила з фільму «Битлджус»

вечеринка на Хэллоуин

Цей івент пройшов в популярному поп-ап форматі. Гості занурювалися в сцени з класичних «страшилок», Найпопулярнішою виявилася локація, присвячена фільму «Битлджус». Тут навіть можна було залізти в труну. І бажаючих виявилося досить багато.

Білі візерунки на чорних стінах

вечеринка на Хэллоуин

Здавалося б, просто. Але одночасно – дуже атмосферно і красиво. Приклад на фотографії – робота вуличного художника Mike Echlin.

Вічна класика

вечеринка на Хэллоуин

Якщо не до душі велика кількість фальшивої крові і могильних атрибутів, – можна користуватися традиційними рішеннями. Так, компанія CH Cre8tive створила декор, використовуючи «моторошні» дерева, що світяться гарбуза, павутину і опудала. Вечірка була присвячена прем’єрі фільму «Fun Size».