Нещодавно, ARENA CS уклала партнерство з OpenDoorUkraine.NL. Це партнерство було створене для розвитку ділових зв’язків, просування сталого розвитку та соціальних, культурних активностей між бізнесами в Нідерландах та Україні. ARENA CS вирішила сприяти цьому, співпрацюючи з підприємцями обох країн, щоб створити можливості для майбутніх партнерських відносин за допомогою своєї професійної експертизи.

Про OpenDoorUkraine.NL

OpenDoorUkraine.NL – це державна платформа, яка підтримує бізнес, гуманітарні організації, громадянське суспільство та культурних гравців, які працюють з Україною. Її метою є активізація контактів та підвищення взаєморозуміння між Нідерландами та Україною. OpenDoorUkraine.NL об’єднує зацікавлені сторони з обох країн та допомагає їм визначити партнерів та можливості для їх діяльності.

Чим корисні такі організації?

Бізнес асоціації – один із прикладів об’єднання людей для досягнення спільної мети на основі загального інтересу. Їх поява говорить про зрілість тієї чи іншої сфери бізнесу. Це означає, що її представники сприймають один одного не тільки як конкурентів, а й як колег, та усвідомлюють наявність загальних цілей і інтересів, захищати які простіше спільно.

Влияние международных сообществ

Одною з найважливіших цілей міжнародних бізнес-асоціацій є розширення ділових зв’язків бізнесменів, оперативне забезпечення їх професійною інформацією про можливих бізнес-партнерів, допомога в реалізації бізнес-проектів, товарів, послуг і багато іншого. Кожен член асоціації отримує необмежені можливості для ділового спілкування та обміну інформацією зі своїми колегами по всьому світу.

І в рамках новоукладеного партнерства, фахівці ARENA CS готові надавати певні види послуг членам спільноти OpenDoorUkraine.NL. Це включає різні консультації щодо інфраструктури, локацій та міст для планування подій, акцентів у сприйнятті українською аудиторією різних меседжів на основі культурних та соціальних особливостей суспільства, та багато іншого pro bono.

Міжнародні зв’язки

Бізнес асоціація також виступає координуючою і спрямовуючою силою, що бере на себе контакти з державними структурами, яка стежить за стабільністю та безпекою бізнесу, а також формує його імідж в очах суспільства. Та якщо національні асоціації лобіюють професійний бізнес перед урядом, то міжнародні бізнес асоціації поглиблюють співпрацю між країнами та допомагають вийти на нові ринки.

Міжнародні бізнес асоціації та партнерства з ними – це прекрасна можливість побудувати міцні ділові зв’язки між країнами, реалізувати дивовижні ідеї та допомогти один одному розвиватися , не зважаючи на карантин та кризу.