30 квітня в Мінрегіонбуді уряд України, Японія і ПРООН підписали меморандум, згідно з яким Японія надасть Україні фінансову допомогу на відновлення Донбасу. Йдеться про чималу суму – понад $ 16 млн. Наголошується, що підписані документи на реалізацію проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні потреби переміщених осіб» ($ 6300000) та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ($ 5 млн).

Крім того, планується реалізація проектів ЮНІСЕФ щодо поліпшення доступу дітей, які постраждали від конфлікту на Сході, до якісної освіти ($ 3700000), і проекту МОМ щодо відновлення освітніх і медичних установ ($ 1400000).

Подія відбувалася на високому міжнародному рівні, тому було важливо забезпечити високу якість послуг. «Arena CS» організувала фотозйомку і урочистий прийом з нагоди підписання документа на рівні, який відповідав значенню і масштабу події.

Японія допоможе відновити Донбас

Адже від Маріуполя до Слов’янська, від Лисичанська до Рубіжного, мільйони українців чекають допомоги, яка дозволить Україні забезпечити їх базові інфраструктурні потреби навіть в найскладніших кризових умовах.

Саме тому для нас як для менеджерів події ключовим був інший аспект – забезпечити низьку вартість організаційних і логістичних послуг для івенту, практично за собівартістю, не пожертвувавши при цьому якістю.

І нам цілком вдалося це здійснити в черговий раз при роботі для державних інститутів – завдяки нашим власним потужностям і розгалуженій мережі компаній-підрядників, які співпрацюють з нами вже дуже давно і за цінами, які фактично є спеціальними пропозиціями. За часів труднощів і економії це виходить на перший план.