Наш івент бізнес вибудовується на нашій основний місії: забезпечення замовникам високого якості послуг. Ми регулярно контролюємо рівень послуг, що надаються і взятих на себе зобов’язань.

Успішна організація свят в Києві здійснюватися під регулярним моніторингом конференц-сервісу. В компанії розроблені строгі стандарти якості, які дотримуються при організації заходів різних масштабів, це і організація корпоративного свят на 20 учасників, і організація свят на ювілей  для колективу з 300 людей.

Івент бізнес: цілі корпоративної політики якості

Івент бізнес і корпоративна політика якості переслідують такі цілі:

  • Організація свят і урочистостей здійснюється строго в рамках міжнародних стандартів якості;
  • формування позитивної репутації серед клієнтів.;
  • проведення свят в Києві згідно вимогам законодавства України і правил безпеки.

Івент бізнес: планування на всіх етапах роботи

ивент бизнес

Успіх івент бізнесу грунтується на правильному підході до планування. Проведення свят, сценарії – в основі кожного дії івент менеджера закладено планування. Увага до деталей, опрацювання кожного питання, концентрація на результаті – так працює професійний івент менеджер. І організація корпоративного свята, і організація і проведення банкетів, принесуть очікуваний результат тільки при детальному плануванні.

Івент бізнес: кваліфікація персоналу

Івент бізнес містить систему процедур для досягнення стандартів якості. Впровадження системи в дію покладено на співробітників. Кожен працівник бере на себе відповідальність за якість своєї праці і досягнутих результатів. Івент менеджери наділені:

  • повноваженнями для виконання всього спектра своїх функціональних обов’язків.
  • можливостями для виявлення невідповідностей, недоробок і помилок, які необхідно виправляти.
  • правами на внесення пропозицій.

Організація ювілею фірми, ділові заходи і організація корпоративних заходів на природі завжди знаходиться під контролем менеджера по якості.

Пам’ятай, ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!