Event-manager − це що за професія? У чому вона полягає і чим саме корисна? В цілому event-manager − це людина, що займається організацією різного роду заходів. Це можуть бути як особисті, так і корпоративні події, ділові івенти (форуми, тренінги), спеціалізовані акції, націлені, наприклад, на просування продукту компанії.

Event-manager − це комунікабельний, цілеспрямований та відповідальний фахівець, що володіє креативною фантазією. Він завжди доброзичливий, винахідливий та вміє оперативно реагувати на непередбачувані обставини. Він дуже легко знаходить спільну мову з замовниками та підрядниками. Він готовий працювати, коли інші відпочивають.

Event-manager − це креативна та відповідальна людина

Основне, чим займається event-manager − це організовує подію: підбирає локацію для його проведення, запрошує артистів, вибирає субпідрядників. Однак, це не весь перелік обов’язків. Будь-який івент проводиться з конкретними цілями, і професійний івентер завжди врахує їх. Наприклад, організовуючи веселий корпоратив, можна мати мету просто відпочити і приємно провести час, а можна одночасно вирішити такі завдання:

  • збільшити лояльність співробітників до фірми та керівництва;
  • підвести підсумки року, що минає;
  • здружити колег і т.д.

Крім цього, досвідчений івентер враховує не тільки число учасників майбутнього івенту, а й їх вікову групу, також процентне співвідношення чоловічої та жіночої статі. Ці відомості потрібні для підбору музичного супроводу, артистів, програми, активностей. Ведучий на свято (Київ) також відіграє величезну роль в успіху всього івенту. Для кожного організатора корпоративного заходу важливо не тільки де відсвяткувати корпоратив, але й щоб все вийшло круто, всі були задоволені, і він би міг з гордістю розповісти про цю подію.

Ивент менеджер это

Досвідчений event-manager − це в ARENA CS!

Наше агентство свят (Київ) здійснює організацію заходів під різні завдання, масштаби та ідеї. Кожен реалізований нами тематичний корпоратив, воркшоп або бізнес-конференція надихає нас для професійного зростання. Виконання побажань клієнта, бездоганна організація вечірок (Київ), що відповідають його очікуванням − ось наші основні завдання.

Ми пропонуємо цілий комплекс послуг з організації різних заходів. Наш event-manager − це людина, яка знає, як організувати корпоратив, здатний викликати захват навіть у найвимогливіших гостей. Більшість івентів організовуються нами від «А» до «Я» таким чином, що всі ваші турботи будуть складатися виключно в узгодженні та контролі.