На сьогоднішній день бажаючих замовити корпоратив в Україні та за кордоном стає все більше. І це не дивно, так як якісно організований веселий корпоратив є важливим інструментом внутрішнього розвитку фірми. Так, спільний відпочинок з колегами і керівниками збільшує мотивацію, зміцнює робочі зв’язку, змушуючи відчути власну значимість у фірмі. Де відсвяткувати корпоратив? Це можна зробити не тільки в ресторані, але і на природі.

заказать корпоратив

Проведення презентацій та корпоративних заходів, здатних викликати виключно позитивні емоції у всіх учасників, а також відповідних всім побажанням і потребам клієнта, – ось головна мета будь-якої event компанії. ІВЕНТ агентство ARENA CS дотримується найвищого стандарту в організації різноманітних заходів.

Що потрібно для того, щоб замовити корпоратив?

Івент агентство – що це таке? Перш за все, це професійний організатор івентів (це може бути, як розважальне, так і бізнес-подія). Щоб замовити корпоратив, клієнт звертається в таку компанію і розповідає про всі свої побажання. Хтось хоче масштабне шоу, а хтось – спокійний тематичний корпоратив, хтось бажає провести офіційну вечерю, а хтось – модну тусовку в невимушеній атмосфері. Після цього креативщики генерують ідеї і продумують сценарій.

Організація вечірок (Київ) івент компанією ARENA CS кожен раз перетворюється на справжню пригоду, адже після затвердження ідеї починається все найцікавіше – підбір місця, обладнання, декоративних елементів, ведучих… Тільки в 2017 році, було проведено 1750 захід для більш ніж 70 тисяч учасників.

заказать корпоратив

Чому варто замовити корпоратив саме в компанії ARENA CS?

 1. Головна перевага в роботі ARENA CS – якість. Тут завжди прораховуються всілякі ризики, перевіряються всі технічні нюанси і працюють справжні професіонали своєї справи.
 2. Всі замовники агентства отримують незмінно високий сервіс. Замовити корпоратив тут буде більш ніж приємно.
 3. До всіх замовленнях виконується творчий підхід, без-будь шаблонів і банальностей.
 4. Величезна база артистів дає можливість урізноманітнити будь-яка подія, яка організовує ARENA CS – професійне агентство свят. Київ в цьому випадку має вагомий плюс: тут працює багато як початківців, так і досвідчених, популярних артистів. Тому, якщо клієнту потрібен професійний аніматор або провідний на свято (Київ), компанія з легкістю підбере його.

Що таке івент менеджер?

У компанії ARENA CS event manager – це незамінний співробітник, який працює над організацією різного роду заходів. Завдяки роботі івент-менеджера клієнт гарантовано звільняється від усіх супутніх турбот. Йому залишається лише висловити свої побажання, а потім – насолоджуватися заходом разом з іншими гостями.

За які проекти береться організатор ARENA CS? Фізичні та юридичні особи звертаються сюди, якщо їм необхідно замовити корпоратив, організувати урочисту подію, провести круглий стіл, презентацію, прес-тур, тренінг, конференцію і безліч інших івентів.

Event агентство arena cs знає, як організувати корпоратив

Вирішивши замовити корпоратив в професійному івент агентстві ARENA CS, замовник отримує:

 • розробку концепції та сценарію проведення заходу;
 • підбір ідеального місця; залучення провідних, артистів, представників шоу-бізнесу в межах бюджету і бажань клієнта;
 • повний технічний супровід;
 • декорування та оформлення локації; дизайн та виготовлення декорацій, подарунків, поліграфії;
 • відео- та фотозйомку;
 • організацію харчування, проживання учасників івенту в різних форматах;
 • впровадження кращих шоу і технологій в ваш захід.

Організація будь-якого івенту вимагає великих зусиль, в тому числі і тимчасових витрат. В даному випадку – всього кілька зустрічей і телефонних дзвінків – і клієнт отримує результат, на який розраховував. З івент-агентством ARENA CS організація і проведення корпоративів і будь-яких інших заходів залишить в пам’яті замовника виключно найсвітліші спогади!