28-29 травня у Києві відбувся 8-ий Київський безпековий форум, одна з головних зовнішньополітичних подій року в Україні від фундації Open Ukraine. Вже традиційним став час і місце проведення цього заходу, в якому беруть участь сотні учасників з усього світу – Fairmont Grand Hotel на Подолі. Традиційно комплекс логістично-організаційних послуг для цієї події високого класу надає ARENA CS.

Цього року, звичайно, дискусії відбувалися на тлі російської агресії та війни на Сході України, анексованого Криму, повсякчас порушуваних мінських угод. І це наклало свій відбиток на висновки експертів. Одним із головних стало усвідомлення, висловлене й чітко артикульоване на експертному рівні: в Україні Росія веде війну не тільки проти самої України, а й проти Заходу як такого, і що скоріше останній це визнає, то краще.

Експерти були одностайні: Росія намагається в односторонньому порядку змінити світові правила гри на свою користь, і тому світ повинен почати ставитися до неї відповідно – як до загрози, а не як до партнера. З цієї позиції слід розглядати й такі питання, як надання Україні летальної оборонної зброї чи посилення режиму санкцій.

І хоча це звучить поки що з вуст експертів, а не глав держав, західний світ завжди підтверджував: його успіх тримається на тісній співпраці наукової й експертної думки та влади, причому думка завжди диктує владі, а не навпаки. Якщо ця основа цивілізації не зникла, мине небагато часу, поки Захід перегляне свою, нехай не завжди принципову позицію.

«Arena CS» пишається своєю співпрацею із таким поважним міжнародним заходом. Ми завжди докладаємо зусиль, щоб ця важлива міжнарожна конференція в Києві була організована на відповідному рівні. Це завжди свого роду професійний тур-де-форс для нас: усе має бути бездоганне, і кейтерінг, і кава-брейк, і логістика. Те, що ми з року в рік реалізуємо це все максимально близько до ідеалу, свідчить – довіра організаторів до нас виправдана. Не підведемо!