Організація онлайн-трансляцій

Івент одночасно в офлайн- і онлайн-режимах? Популярно, сучасно і складно для однієї людини. Тому у нас над цим працює ціла команда фахівців. І кожен організований нами івент – це максимально якісний контент!

Що таке онлайн-трансляція

 Трансляція – це гібридний формат, який об’єднує відразу два заходи:

 •       офлайн-зустріч;
 •       онлайн-івент.

Суть в наступному: організовується захід з реальною зустріччю учасників, і те, що на ньому відбувається, завантажується в інтернет в реальному часі. Найближчий аналог – прямий ефір на телебаченні. У світовій павутині і у блогерів це називається стрім.

Організація онлайн трансляції є складним процесом. Вона вимагає наявності спеціальної техніки, досвідчених фахівців і врахування безлічі нюансів. Провести якісну трансляцію самостійно практично неможливо.

Онлайн трансляції – оптимальний варіант для проведення заходів: спікери, які виступають у реальному часі, і присутність віртуальної аудиторії з максимальним охопленням

Навіщо потрібна онлайн-трансляція

Такий формат дозволяє:

 •   розширити аудиторію будь-якого івенту, від вебінару до форуму, додавши до запрошених учасників, користувачів мережі;
 • заощадити на організації офлайн-заходів, наприклад, скоротивши площу орендованих приміщень, оскільки частина відвідувачів буде онлайн;
 •     зібрати представників різних регіонів і країн в одному місці, наприклад, співробітників з HR відділу для проведення курсів підвищення кваліфікації;
 •   знизити ризик захворювання коронавірусом, скоротивши кількість реальних зустрічей і збільшивши соціальну дистанцію;
 •     запросити тих, хто не може фізично приїхати на захід, забезпечивши трансляцію в інтернеті.

Організація онлайн трансляції заходу – популярний формат, який використовувався і до введення карантинних обмежень. Але зараз його затребуваність значно збільшилася через неможливість зібрати велику кількість людей в одному місці. Незважаючи на періодичне послаблення обмежень, популярність гібридних івентів не знижується. Мабуть, це оптимальний варіант для проведення заходів: спікери, які виступають у реальному часі, і присутність віртуальної аудиторії з максимальним охопленням.

Які заходи можна транслювати онлайн

Оцифрувати можна практично будь-який івент. Найбільш затребуваний варіант – організація вебінарів з декількома спікерами, навіть в декількох залах, між якими можуть перемикатись глядачі. При цьому передбачити можливість спілкуватися в чаті і використовувати інтерактивні елементи. По суті, це навчальне заняття, яке ведуть лектори для віртуальної аудиторії. Але можливості трансляції ведуть не тільки на вебінарах. Стріми використовуються на:

 •       спортивних змаганнях з коментарями ведучого і зйомкою з різних ракурсів;
 •       корпоративних доповідях, нарадах і зборах з можливістю вислухати всіх учасників;
 • прес-конференціях для спілкування з пресою або зацікавленими в партнерстві підприємствами;
 •       культурних і масових заходах будь-якого характеру і спрямованості;
 •   вечірках і святах для тих, хто не може брати участь особисто, наприклад, співробітників віддалених філій компанії.

Навіть для дитячого дня народження організація прямих трансляцій не є чимось дивним або інноваційним. Якщо захід яскравий і не всі родичі можуть бути присутніми, а поділитися святом дуже хочеться (або зберегти кожну мить заходу) – стрім буде оптимальним варіантом.

Організація трансляції: що потрібно врахувати

Гібридний івент не тільки найпопулярніший, але і найскладніший в реалізації. Справа в тому, що потрібно звертати увагу і на функціонування трансляції (наприклад, якість картинки і звуку, повідомлення в чаті, інтерактивні елементи), і не забувати при цьому про те, що відбувається в офлайн. Щоб стрім пройшов успішно і залишив позитивні враження, від організатора потрібно:

 •   Підготувати місце для спікерів і гостей. Цей аспект включає оренду приміщень, меблі, мікрофони, трансфер і харчування;
 •     Прописати розважальну програму, кількість гостей і учасників. Якщо онлайн-глядачі просто спостерігають, то основна активність відбувається в реальному світі. Але якщо беруть участь, то їм теж повинно бути цікаво;
 •   Забезпечити доступ аудиторії до стріму. Мається на увазі вибір ресурсу. Наприклад, організація онлайн трансляції YouTube підходить для великої кількості глядачів, але доступна всім бажаючим. Для корпоративних івентів такий варіант неприйнятний, і потрібні інші (закриті) платформи.
 •     Підібрати, розставити і налаштувати обладнання. Камери і мікрофони повинні охоплювати найважливіші локації і давати чітку картинку. Дані з них потрібно звести до одного джерела (комп’ютера) і передавати в мережу.
 •       Контролювати трансляцію. Організувати процес – тільки половина справи. Зробити так, щоб стрім не переривався і не зависав – також важлива частина роботи.

Для проведення стріму потрібні помічники і модератори. Чим більше івент, тим більша команда підтримки буде потрібна. Тому рекомендуємо звернутися до послуг професіоналів. У компанії ARENA CS є фахівці, обладнання, досвід та технічна можливість, щоб провести захід будь-якої складності і тематики, зібравши при цьому максимальну аудиторію. Або, навпаки, не давати доступ небажаним глядачам. Просто скажіть, який івент потрібен, і ми придумаємо спосіб, щоб провести його максимально ефективно. Наші фахівці зберуть релевантну аудиторію, подбають про технічну сторону і запропонують все, щоб у аудиторії залишились позитивні враження!

Що входить до послуги онлайн-трансляції

Організація відеотрансляції – напрямок, яким наша компанія почала займатися ще до того, як стрім замінили офлайн заходи. Тому ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, крім самого стріму. У список наших можливостей входить:

Устаткування. Ми ведемо трансляцію з власних камер і відповідаємо за всю технічну частину процесу, включаючи якість звуку і збереження запису.

Брендування. Наші фахівці поставлять водяні знаки на відео, а при необхідності додадуть титри, щоб вказати, кому належить контент.

Аудиторія. Ми підбираємо оптимальний майданчик для проведення трансляції в залежності від кількості глядачів і спрямованості стріму.

Програмні рішення. Персональний плеєр для вбудовування на сайт або розробка сайту спеціально під трансляцію дозволять робити стрім в максимальній якості.

Єдине, що потрібно для будь-якого стріму – інтернет в місці проведення івенту.

ARENA CS допоможе в організації онлайн трансляції будь-якої складності

Чому ARENA CS

У нас в скарбничці організація трансляцій самих різних типів і напрямків. Тільки за 2020 рік наші фахівці провели понад 500 онлайн-івентів, в тому числі змішаного типу. Кожне завдання виконується під ключ, адже над ним працюють:

 • менеджери, що забезпечують оптимальне розташування камер і відповідають за всі організаційні питання, включаючи доставку і налаштування обладнання;
 •     техніки, робота яких полягає в контролі стабільності трансляції, підтримки високої якості відео, забезпеченні якісного звуку і збереженні записів на носіях;
 •   фахівці, що мають досвід роботи з різними майданчиками для трансляцій від ZOOM до YouTube, а також доступ до платних функцій на популярних сервісах!
 • програмісти, здатні розробити окремий сайт під трансляцію або вбудувати плеєр для перегляду на вже існуючу сторінку;
 •       веб-маркетологи, підбирають цільову аудиторію, що обирають оптимальний майданчик для стріму і проводять рекламну кампанію по залученню аудиторії.

Професійна організація вебінарів під ключ – один з напрямів діяльності нашої компанії. Для реалізації проекту будь-якої складності у нас є професійні фахівці та технічні можливості, а досвід проведення різних івентів дозволяє нам гарантувати успіх і позитивні враження у аудиторії.