Відправити

Відгуки клієнтів

Embassy of Switzerland

As soon as we learned Kyiv office hosts a four-day forum with 90 participants coming from all over the globe, we started searching hard for an event management company, which could assist us in organization of the event and provide full-fledged technical and logistical support in a professional way. After doing plenty for research, we found Arena CS.

Core team of Arena CS: Olga Kovalchuk, Anastasia Sudets and Kateryna Khrystychenko, who stepped in at early stage of the preparations and were accompanying us until the last participant boarded the plane, and true professional in their field. They divided areas of responsibilities among themselves and step by step we taking care of each detail. What was important for us is that they were keeping us updated all the time and were fully transparent. Other staff members of Arena CS involved in the event were also very efficient, helpful and friendly, so all the participants felt welcomed in Ukraine and many of them expressed the wish to come back.

We highly recommend Arena CS to anyone who planning an event and are happy to provide more details, if needed.

Раміна Шут, “Open Ukraine” Фонд Арсенія Яценюка
Директор

ARENA CS це безумовно вибір професіоналів. Команді завжди можна довірити організацію заходу, який ви запланували. Вони вміють застосовувати власний досвід у правильному напрямку, презентувати нестандартні рішення проблеми. Загалом, для ARENA CS не існує твердження «Нічого немає не можливого». Команда злагоджено все підготує та проведе, а ви залишитеся задоволеними від високого рівня організації.

Підтвердженням вищезазначеного є те, що ми неодноразово проявляємо знак довіри цій дружній команді професіоналів. Саме у співпраці з ARENA CS ми проводимо міжнародний захід, якому немає аналогів у Східній Європі  – Київський Безпековий Форум.

Кожен член команди досконало володіє необхідними навичками та знаннями, тому вони зможуть виконати завдання будь-якої складності, незалежно від обставин чи інших чинників.

Якщо ви шукаєте професійну команду для проведення івенту, ARENA CS – саме те, що вам потрібно.

Ольга Коряк, ТОВ “Порше Україна”
Менеджер з маркетингу Відділ SEAT/Das Weltauto

Прекрасна організація – подія пройшла належним чином. Будемо раді співпрацювати знову!

Катерина Бохинська, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Comunications Exsecutive

Протягом майже двох років співпраці з командою ARENA CS вдалося організувати низку внутрішніх заходів та проектів для наших колег: маленькі зустрічі на 20 людей, пряма трансляція внутрішнього заходу на всю Україну, Грузію, Вірменію та Молдову, чисельні події – конференції в Києві та за його межами та масштабне святкування Нового року на більше ніж 1000 співробітників компанії.

За цей час не раз вдалося переконатися в професійності та креативності команди Арени, здатності виходити з будь-яких ситуацій та рамок і залишити приємні емоції та враження після кожного проекту. Величезними плюсами команди є доступність 24/7, втілення наших найбожевільніших побажань та ідей, завжди привітне ставлення та 100% віддача проекту.

Щиро вдячна ARENA CS за продуктивну співпрацю на найвищому рівні та із задоволенням довірю реалізацію наступних заходів!

Ярошенко Юлія, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Supervisor Regional Administrator

Хочу подякувати вам за прекрасно організований захід – Гавайську вечірку для мого регіону.

Все пройшло на вищому рівні!
Хочу відмітити вашу організованість та вміння оперативно вирішувати виникаючі питання/проблеми, а також гнучкість та прекрасну комунікацію до, під час та після заходу.

Для мене, як організатора заходу з боку компанії це було важливо та цінно

Дінора Асанова, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Supervisor Regional Administrator

Дуже задоволена заходами, які нам організовувало ваше агентство.  Дякую за те, що завжди прислуховуєтесь до наших побажань, і навіть передбачаєте їх)

Все продумано до дрібниць, і на самому святі можна не про що не хвилюватися, це верх майстерності.

Дякую!

Наталя Новачук, B2B Soft
Administrative Director of B2B Soft

Хочемо подякувати команді ARENA CS за плідну співпрацю на протязі останніх років.

Дуже вдячні за ваш професіоналізм, творчий підхід і те, як ви відчуваєте і розумієте співробітників нашої компанії та їх потреби. Щоразу ви організовуєте для нас незабутнє свято.

Кожен івент з вами проходить на найвищому рівні, але вам знову і знову вдається перевершити себе і зробити ще краще.

Окрема подяка за організацію зимового корпоративу 2018 року, який отримав почесне звання найяскравішого та найкреативнішого заходу.

Сподіваємось ви ще не раз будете радувати нас своєю бездоганною роботою.

Володимир Шейгус, ІСАР “Єднання”
Виконавчий директор ІСАР "Єднання"

Ваша команда продемонструвала високий рівень підготовки заходів та професійний підхід у вирішені нагальних питань.

Замовити івент

Відправити