Відправити

Відгуки клієнтів

Катерина Бохинська, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Comunications Exsecutive

Протягом майже двох років співпраці з командою ARENA CS вдалося організувати низку внутрішніх заходів та проектів для наших колег: маленькі зустрічі на 20 людей, пряма трансляція внутрішнього заходу на всю Україну, Грузію, Вірменію та Молдову, чисельні події – конференції в Києві та за його межами та масштабне святкування Нового року на більше ніж 1000 співробітників компанії.

За цей час не раз вдалося переконатися в професійності та креативності команди Арени, здатності виходити з будь-яких ситуацій та рамок і залишити приємні емоції та враження після кожного проекту. Величезними плюсами команди є доступність 24/7, втілення наших найбожевільніших побажань та ідей, завжди привітне ставлення та 100% віддача проекту.

Щиро вдячна ARENA CS за продуктивну співпрацю на найвищому рівні та із задоволенням довірю реалізацію наступних заходів!

Ольга Коряк, ТОВ “Порше Україна”
Менеджер з маркетингу Відділ SEAT/Das Weltauto

Прекрасна організація – подія пройшла належним чином. Будемо раді співпрацювати знову!

Раміна Шут, “Open Ukraine” Фонд Арсенія Яценюка
Директор

ARENA CS це безумовно вибір професіоналів. Команді завжди можна довірити організацію заходу, який ви запланували. Вони вміють застосовувати власний досвід у правильному напрямку, презентувати нестандартні рішення проблеми. Загалом, для ARENA CS  існує твердження «Нічого немає не можливого». Команда злагоджено все підготує та проведе, а ви залишитеся задоволеними від високого рівня організації.

Підтвердженням вищезазначеного є те, що ми неодноразово проявляємо знак довіри цій дружній команді професіоналів. Саме у співпраці з ARENA CS ми проводимо міжнародний захід, якому немає аналогів у Східній Європі  – Київський Безпековий Форум.

Кожен член команди досконало володіє необхідними навичками та знаннями, тому вони зможуть виконати завдання будь-якої складності, незалежно від обставин чи інших чинників.

Якщо ви шукаєте професійну команду для проведення івенту, ARENA CS – саме те, що вам потрібно.

Наталя Новачук, B2B Soft
Administrative Director of B2B Soft

Хочемо подякувати команді ARENA CS за плідну співпрацю на протязі останніх років.

Дуже вдячні за ваш професіоналізм, творчий підхід і те, як ви відчуваєте і розумієте співробітників нашої компанії та їх потреби. Щоразу ви організовуєте для нас незабутнє свято.

Кожен івент з вами проходить на найвищому рівні, але вам знову і знову вдається перевершити себе і зробити ще краще.

Окрема подяка за організацію зимового корпоративу 2018 року, який отримав почесне звання найяскравішого та найкреативнішого заходу.

Сподіваємось, ви ще не раз будете радувати нас своєю бездоганною роботою.

Кеті Коттрелл, Посольство Великобританії в Україні
Перший Секретар (Комерційні питання та енергетикa)

Комерційний Відділ Посольства Великої Британії в Україні висловлює подяку компанії ARENA CS за якісну підготовку та професійне проведення Морського інфраструктурного форуму 22-23 березня 2018 року в м. Одеса. Захід відвідало понад 150 керівників ключових підприємств портової галузі, представників українського, британського та міжнародного бізнесу, а також керівників Міністерств та інших урядових організацій.

Це був перший масштабний захід високого представницького рівня, який комерційний відділ Посольства проводив в Одеському регіоні. Успіх заходу багато в чому став результатом професіоналізму команди ARENA CS. Завдяки своєму багатому досвіду компанія змогла порекомендувати ефективний план реалізації проекту, незважаючи на стислі терміни організації. Команда ARENA CS чітко спланувала всі етапи проекту, допомогла обрати місце проведення заходу та була надзвичайно уважною до вимог Посольства як замовника. Програма заходу складалася з кількох елементів, тому особливо хотілося б відзначити допомогу ARENA CS в плануванні, бюджетуванні, та координації під час Форуму.

Ми отримали багато позитивних відгуків від гостей та спікерів Форуму про якість його організації та проведення.

Хотіли б особисто подякувати всій проектній команді ARENA CS за їх налаштованість на результат, бажання знайти найбільш ефективні рішення та завжди позитивний настрій, навіть під час складних організаційних моментів. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому!

Joёl Lion, Embassy of Israel
Ambassador of the State of Israel to Ukraine

In the name of Embassy and in my name, I would like to extend to ARENA CS our deep gratitude for organizing an unforgettable event for the 71st anniversary of the Independence of the State of Israel.

The organizers met all our wishes and requirements despite their complexity and have performed them at the highest possible level taking into account the amount of guests, their importance and diversity.

I specially would like to laud Yulia Gulevych and Anastasiia Kashuba foe their patience and professionalism.

We appreciate the remarkable contribution of ARENA CS and would like to emphasize their high professionalism, flexibility and managing skills.

We would be glad to continue our cooperation further.

Сніжана Яблуновська, HeadHunter
Менеджер проекту «HR Brand Ukraine»

Я, особисто, дуже ціную клієнт орієнтований підхід. Для мене великим позитивним фактором у виборі партнера є безвідмовний підхід у питаннях: «а чи можете ви?».

ВИ можете ВСЕ і ЦЕ цінно!

Хочу сказати, що з вами в деяких моментах можна було не занурюватися до кінця. Оскільки точно знала, що ВИ все продумали.

Мені ще жоден підрядник, жоден партнер на питання: «чим вам допомогти?» не відповідав: «йдіть відпочивайте!». Oh, My God! Серйозно?

Дякую, що ви такі молоді, такі розумниці, такі професіональні – багато чому навчилась у вас!

Буду рада зустрітися та попрацювати знову!

Готова рекомендувати вас своїм знайомим зі спокійною душею і чистим серцем!

Тетяна Назарчук, IT Ukraine
Керівник проекту

Підтримка 24/7, оперативна реакція, креативний сюжет, командна робота – це ARENA CS. Підготовка проекту, реалізація і пост комунікація професіоналів. Дуже важливо відчувати, що команда агенції на одній хвилі з клієнтом і докладає максимум зусиль задля реалізації успішного проекту. Завжди вислухають вимоги клієнта, але нададуть також і свої варіанти для оптимізації роботи. В цьому і є проактивна позиція кожного менеджера команди ARENA CS

Замовити івент

Відправити