Новини

В Україні повинно активізуватися місцеве самоврядування

29 Aug

В Україні громадянське суспільство (ГС) ще дуже слабо впливає на процеси місцевого самоврядування. На підтримку ініціатив громадськості Президент країни Петро Порошенко видав Указ від 26.02.2016. Цей документ декларує «Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства». Для модерації проекту у Раді міністрів було утворено координаційну групу.

В Україні посилюють боротьбу з домашнім насильством

09 Aug

На початку літа українську громадськість сколихнув флешмоб в соцмережах #ЯНеБоюсьСказати, де дівчата розповідали про випадки сексуальних домагань і насильства. Адже далеко не всі уявляли, наскільки незахищеною почуває себе жінка. Приємно, що в той самий час у Києві говорили про те, як на інституційному рівні запобігати та боротися з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні.

Україна налагоджує партнерство з містами Німеччини

15 Jul

Чи можуть місцеві громади впливати на розвиток свого регіону? Як зробити місцеве самоврядуванням ефективним? Ці питання гаряче дискутувалися на круглому столі «Партнерство з містами Німеччини», організованому Сервісною службою “Міста в єдиному світі” (SKEW) /ТОВ Engagement Clobal.

Сторінка 1 з 3212345...102030...»»