ЕФЕКТИВНА ОПТИМІЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

24 Mar
В умовах українських реалій керівництву компанії та фінансовому відділу назвичайно важливо отримувати достовірні статистичні дані та вірно оформлені бухгалтерські документи.
Співпраця з Arena CS особливо зручна для компаній, що зацікавлені в оптимізації документообігу та суворому дотриманні корпоративної політики щодо видатків.
Працюючи з Arena CS, Ви отримуєте єдиний звіт, договір, реквізити для оплати, оформлені згідно вимог саме Вашої компанії від одного надійного партнера. Без необхідності вичитувати та підписувати сотні договорів, перевіряти тисячі документів від десятків підрядників. Всю цю рутину бере на себе Ваш персональний менеджер.
За результатами дослідження авторитетної Європейської Асоціації з ділового туризму працівники компаній, де не впроваджена корпоративна політика щодо ділових подорожей, витрачають на відрядження на 43% більший бюджет, ніж дійсно необхідно у 70% випадків.
Arena CS пропонує пакет обслуговування корпоративних подорожей у «єдиному вікні»:
– Створення і впровадження travel-політики компанії – зводу правил та стандартів обов’язкових до виконання всіма працівниками, що подорожують у справах Компанії за її рахунок.
– Контроль виконання цього зводу правил без залучення додаткового персоналу: в кожній філії, кожним з відділень.
– Розрахунок бюджету та планування видатків згідно директив Вашої компанії.
– Зведення звітності після виконання багатьох платежів різним підрядникам з різною формою оподаткування.
– Відстеження можливостей оптимізації  бюджету на базі статистичної звітності: які філія/департамент скільки витратили на подорожі, найбільш популярні напрямки подорожей, чи можливо об`єднати деякі заходи, щоб скоротити витрати, тощо.
– Експертні консультації щодо планування максимально ефективних подорожей згідно цілей та завдань працівників, що подорожують.