Японія та ООН допоможуть відновити Донбас

Япония поможет восстановить Донбасс
06 May

30 квітня в Мінрегіонбуді уряд України, Японія та ПРООН підписали меморандум, згідно до якого Японія надасть Україні фінансову допомогу на відновлення Донбасу. Ідеться про немалу суму – понад $ 16 млн. Зазначається, що підписано документи на реалізацію проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні потреби переміщених осіб» ($ 6,3 млн) і «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ($ 5 млн).

Крім того, планується реалізація проектів ЮНІСЕФ з поліпшення доступу дітей, постраждалих від конфлікту на Сході, до якісної освіти ($ 3,7 млн) та проекту МОМ з відновлення освітніх і медичних установ ($ 1,4 млн).

Подія відбувалася на високому міжнародному рівні, тому важливо було забезпечити високу якість послуг. «Arena CS» організувала фотозйомку і урочисте прийняття з нагоди підписання документу на рівні, який відповідав значенню і масштабу події.

Адже Маріуполь і Слов’янськ, Лисичанськ і Рубіжне, мільйони українців чекають на допомогу, яка дасть змогу Україні забезпечити їхні базові інфраструктурні потреби навіть за найскладніших кризових умов.

Саме тому для нас як для менеджерів події ключовим був інший аспект – забезпечити найнижчу вартість організаційних та логістичних послуг для івенту, практично за собівартістю, не пожертвувавши при тому якістю.

І нам це цілком вдалося вже вкотре при співпраці з державними інституціями – завдяки нашим власним потужностям та розгалуженій мережі компаній-підрядників, які співпрацюють з нами вже дуже давно і за цінами, які є фактично спеціальними пропозиціями. В часи скрути та економії це виходить на перший план.