Організація корпоративів

Ефективні внутрішні комунікації
і підвищення якості
роботи співробітників
82 500

пляшок мінеральної води було випито на конференціях у 2014 році

34 412

кілометрів проїхали наші менеджери для забезпечення заходів у 2015 році

1 272

мешканця Харкова відвідали наші заходи у 2015 році

Організація корпоративних святкувань
Розкажіть нам усе! Чим більше ми будемо знати про ваші бажання та переваги, загальне бачення, про специфіку роботи вашої організації, про попередні заходи, – тим легше нам буде досягнути того результату, який ви собі уявляєте.

Наша ідеальна модель співпраці виглядає так: ви ділитеся з нами всією необхідною інформацією, яка може впливати на рівень успішності заходу. Ми уважно прислухаємося до думки ваших співробітників, уповноважених на взаємодію з нашим агентством, а ви, зі свого боку, з повагою ставитеся до наших співробітників. Якщо дотримуватися цього принципу, то ми гарантуємо, що проведений захід залишиться у вашій пам’яті як одна з найбільш яскравих подій.

 

Ви отримаєте:

 • розробку концепції та сценарію;
 • підбір декількох локацій;
 • залучення провідних, артистів, «зірок» кіно, естради, телебачення в рамках бюджету і побажань замовника;
 • технічне забезпечення;
 • декор та оздоблення локації, флористику;
 • дизайн і виробництво декорацій, подарунків, промоматеріалів;
 • фото- і відеозйомку;
 • інтерактивні атракціони, видовищні інсталяції;
 • організацію харчування в різних форматах;
 • оpen аir фестивалі, пікніки, барбекю;
 • спортивні, гастрономічні свята;
 • впровадження передових шоу і event технологій в ваш захід;
 • адміністрування заходу;
 • надання пакету звітів протягом 3 робочих днів з дати закінчення;
 • зручну схему оплати.
Нас рекомендують
Рустем Умеров

Финансовая Дирекция ООО « Астелит»

За это время компания Arena CS зарекомендовала себя как достойный партнёр по бизнесу, отличающийся високим уровнем обслуживания и профессиональным подходом к решению всех вопросов. Надеемся на длительное и плодотворное сотрудничество.    

ЮСЕФ АЛЬ-ГАБАНДІ

Посол Держави Кувейт в Украiнi

Від щирого серця висловлюємо Вам і Вашим співробітникам свою високу подяку за тісну співпрацю та вагому надану допомогу в організації проведення урочистого святкування з нагоди Національних свят Держави Кувейт. Зичимо Вам і вашому дужьому колективу доброго здоров’я та творчого злету, сподіваємось на подальшу співпрацю.

ГРАМОТНА ОРГАНІЗАЦІЯ КОПРОРАТИВІВ
Правильний корпоратив – це коли всім гостям:

 • смачно
 • цікаво
 • весело

Якщо прибрати перший фактор – веселитися на порожній шлунок не вийде. Прибравши другий і третій фактори, можна перетворити вечірку на банальне застілля. Адже не заради цього організовуються корпоративні свята.

Завдання корпоративу – не тільки дати людям можливість розслабитися і поспілкуватися в неформальній обстановці, а й згуртувати співробітників, що незмінно позначиться на ефективності їх роботи.

Такий результат можливий тільки у випадку, якщо організацією корпоративу будуть займатися професіонали. Безсумнівно, у багатьох керівників є велика спокуса заощадити і доручити всі організаційні турботи заступнику або менеджеру. Але це те ж саме, що намагатися самостійно полагодити автомобіль за допомогою викрутки і Google в той час, коли поруч розташований сервісний центр з комп’ютерною діагностикою.

Доручіть організацію корпоративу нам – і ми створимо свято за всіма правилами: з частуванням, розвагами, подарунками, цікавим спілкуванням і доброю атмосферою.

 

Ми готові взяти на себе:

 • Підбір приміщення. Це один з найважливіших елементів гарного свята. Красивий банкетний зал, приміщення для тематичної вечірки, організація виїзду на природу – будь-який варіант можливий завдяки нашій широкої партнерської мережі. Ми підберемо і орендуємо для вашого корпоративу все, що завгодно: від залу ресторану до теплохода або заміського особняка. При цьому можемо врахувати ваші побажання або запропонувати декілька власних варіантів.
 • Написання сценарію. Ми готові організувати тематичну вечірку на основі вашої ідеї або запропонувати свої варіанти. Звичайно ж, ми врахуємо інтереси, вік і особливості більшості гостей, зробимо все, щоб вони відчували себе комфортно у всіх сенсах цього слова.
 • Декорування приміщення, складання меню. Обраний зал для корпоративу буде оздоблений відповідно до тематики свята. Меню складеться з урахуванням переваг замовника. Страви будуть смачними і свіжими. У кожного гостя буде своє місце, свої тарілки і столові прилади. Не буде плутанини, а також браку напоїв і закусок.
 • Конкурси, розваги та музичну програму. Ми використовуємо тільки оригінальні сценарії і сучасні конкурси, а не «лекала» радянських зразків. У нас професійні ведучі і грамотні організатори. Ми маємо можливість запросити для виступу на корпоративі відомих музикантів і виконавців.

 

Отже, все що вам потрібно для організації правильного корпоративу – звернутися до нас і обговорити ряд подробиць. Ми беремо на себе організаторські турботи, гарантуючи виконання всіх, озвучених замовником, побажань.

Проведення корпоративів, між іншим, – незмінна традиція американських корпорацій. Їй скоро виповниться 100 років. Практично століття корпоративні свята допомагають західним бізнесменам налагодити ефективні внутрішні комунікації і підвищити якість роботи співробітників. Ми пропонуємо вам відійти від банальних «робочих посиденьок» і організувати справжній корпоратив: цікавий для колективу і корисний для вашого бізнесу.

Наші нагороди
Член ACTE Global
Член MPI з 2013
Член Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА)
Керівник року 2012
Найкращий діловий захід
Підприємство року 2012
Потрібно більше інформації?
Телефонуйте!
(044) 587-87-50
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЕКТУ

Відправте заявку і з вами зв'яжеться наш менеджер. Він розрахує вартість проекту у відповідності з вихідними даними.

Прорахувати проект