Організація прес-конференцій, прес-турів

Ефективний спосіб
привернення уваги представників ЗМІ
до певної події або теми
1 017

банерів надруковано для клієнтів у 2015 році

543

дня конференцій пройшло в грудні 2014 року

3 902

мешканця Кривого Рогу відвідали наші заходи у 2015 році

Організація прес-конференцій
Прислухайтеся до нас. Проведення заходу – це не тільки наша робота. Це – наше життя! За 11 років ми напрацювали величезний досвід. Більше 800 заходів на рік проводиться нашою компанією. Ми знаємо всі нюанси і здатні врахувати всі дрібниці. Ми знаємо, де можна зберегти ваші гроші, а на чому економити не варто. Ми впевнені в компетентності свого персоналу, тому, якщо ми радимо вам щось, – ми робимо це не просто так.

 

Ви отримаєте:

 • технічне оснащення прес-конференції;
 • підбір оптимального місця проведення;
 • запрошення журналістів;
 • акредитацію ЗМІ;
 • забезпечення проїзду та проживання журналістів у прес-турі;
 • забезпечення харчуванням;
 • організацію ділової та розважальної програм прес-туру;
 • менеджера-координатора заходу, доступного в режимі 24/7.
наш досвід

Організація прес-конференцій: належна підготовка заходу

Прес-конференція – перевірений часом ефективний спосіб залучення уваги представників ЗМІ до певної події або темі. Грамотна організація прес-конференції дозволяє налагодити пряме спілкування між ньюсмейкерами та представниками засобів масової інформації. Зокрема, у ньюсмейкерів є можливість представити своє бачення, озвучити власну думку, відповісти на питання.

Результатом добре підготовленої події є серія унікальних публікацій, які відображають його повною мірою. У залежності від значимості теми, публікації можуть бути як суто інформаційного характеру, так і аналітичного – у вигляді розгорнутих обговорень почутого на прес-конференції із залученням експертів і особистими міркуваннями автора.

Професійна організація прес-конференцій включає в себе вирішення цілого комплексу завдань, що вимагають від організаторів знання специфіки теми, ринку регіональних або всеукраїнських ЗМІ. Організуюча сторона також бере на себе грамотне формулювання теми заходу (при необхідності), визначення кола гостей, підбір місця проведення, підготовку спікерів. Крім того, можна підготувати додаткові заходи (прес-тури, банкети або фуршети після прес-конференції, трансфери для гостей і т.п.).

 

ДОПОМОГА ПРОФЕСІОНАЛІВ в проведенні прес-конференції

Враховуючи весь комплекс завдань, помилково буде довіряти організацію заходу непрофесійним виконавцям. Для досягнення необхідного ефекту потрібна допомога досвідченої команди фахівців. Наша компанія забезпечить проведення прес-конференцій на професійному рівні, надавши наступні послуги:

 • формулювання теми прес-конференції, яка зацікавить ЗМІ та громадськість;
 • складання програми заходу (для «виїзних» прес-конференцій або прес-турів);
 • підбір приміщення для проведення прес-конференції;
 • підготовка спікерів (аналіз можливих питань та надання варіантів вигідних відповідей на них, обхід «слизьких» моментів, мінімізація ризиків);
 • підготовка прес-релізів;
 • цілеспрямована розсилка запрошень представникам ЗМІ;
 • індивідуальна допомога гостям прес-конференції у підготовці матеріалів (відповіді на питання, надання додаткової інформації);
 • оцінка публікацій за підсумками прес-конференції, аналіз ефективності заходу;
 • додаткові послуги (фуршет, роздача сувенірної продукції, екскурсії для учасників і т.п.).

 

Якщо організація прес-конференції була всеосяжною, її результатом стане глибоке висвітлення тематики в електронних та друкованих ЗМІ, виникнення підвищеного інтересу представників ЗМІ та громадськості до ньюсмейкеру, підвищення авторитету ньюсмейкера, у ряді випадків – збільшення клієнтського або купівельного попиту.

Досвід дозволяє нам займатися організацією прес-конференцій та прес-турів будь-якого масштабу і проблематики і домагатися позитивного результату в порівняно короткий термін.

Наші нагороди
Член ACTE Global
Член MPI з 2013
Член Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА)
Керівник року 2012
Найкращий діловий захід
Підприємство року 2012
Потрібно більше інформації?
Телефонуйте!
(044) 587-87-50
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЕКТУ

Відправте заявку і з вами зв'яжеться наш менеджер. Він розрахує вартість проекту у відповідності з вихідними даними.

Прорахувати проект