Відгуки

Володимир Шейгус

Виконавчий директор ІСАР "Єднання"

Ваша команда продемонструвала високий рівень підготовки заходів та професійний підхід у вирішені нагальних питань.

Давід Лішка

Директор Порше Україна

Ми задоволені співпрацею під час підготовки та проведення заходу, і хотіли би відзначити високий професіоналізм та надійність команди Арени КС.

Дмитро Бондарев

Керівник відділу маркетингу

Менеджери Арени КС завжди оперативно реагують, незважаючи на місце де проходить захід, вирішують завдання будь-якої складності, що виникаюсь під час підготовки та проведення заходів.

ОРИСЯ ЛУЦЕВИЧ

Заступник директора фундації "PAUCI"

Пані Матвійчук та її команда контролювала всі логістичні процеси під час конференції; її команда була завжди готова вирішити будь-які складні проблеми, а також вони змогли оперативно зреагувати на надання додаткових послуг в разі потреби.

Яна Матвійчук має безперечний авторитет серед своїх колег та має відмінні організаційні та логістичні навички.

Станіслав Шевчук

Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Дозвольте засвідчити Вам свою глибоку повагу та висловити слова щирої вдячності за співпрацю в організації у 2012 році двох одноденних семінарів.

Хотіли б відзначити високий організації заходів в цілому, а також професійний рівень підготовки представників компанії.

СЕРГІЙ САВЧУК

Нацiональный координатор МОП

Поєднання безкомпромісного професіоналізму співробітників Арени КС і людяності, цілісності та уваги до деталей має вирішальне значення для нашого дуже ефективного і значимого співробітництва.

Я рекомендую компанію Arena CS як дуже професійного і надійного постачальника послуг.

ІВАННА КЛІМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

Заступник Директора з програм Фонда "Open Ukraine"

Від імені Фонду Open Ukraine дозвольте висловити Вам особисто та Вашим колегам особливу вдячність за відповідальну, вчасну, творчу і злагоджену роботу по підготовці та проведенню Другого Київського безпекового форуму.

ЮСЕФ АЛЬ-ГАБАНДІ

Посол Держави Кувейт в Украiнi

Від щирого серця висловлюємо Вам і Вашим співробітникам свою високу подяку за тісну співпрацю та вагому надану допомогу в організації проведення урочистого святкування з нагоди Національних свят Держави Кувейт.

Зичимо Вам і вашому дужьому колективу доброго здоров’я та творчого злету, сподіваємось на подальшу співпрацю.

РУСТЕМ УМЕРОВ

Фінансова Дирекція ТОВ "Астеліт"

За цей час компанія Arena CS зарекомендувала себе як гідний партнер по бізнесу, що відрізняється високим рівнем обслуговування та професійним підходом до вирішення всіх питань.

Сподіваємося на тривале й плідне співробітництво.

Галина Скiпальська

Виконавчий директор МВФ "УКРАIНСЬКА ФУНДАЦIЯ громадського здоров'я"

Ваша команда показала високий рівень підготовки конференції та професійний підхід у вирішенні нагальних питань. З менеджерами Вашої компанії завжди приємно працювати, вони оперативно реагують на завдання та вирішують проблеми будь-якої складності. Віримо в збереження ділових та дружніх стосунків, що склалися за час нашої співпраці. Бажаємо успішного розвитку та досягнення нових вершин в бізнесі.