Вибір компанії, яка буде відповідати за проведення ювілею підприємства, надавати послуги з організації свят, повинен грунтуватися не на випадковості і порадах, а на об’єктивних факторах.

З якого часу існує агентство організації заходів?

ARENA CS – компанія, яка існує і успішно функціонує на ринку з 2004 року. Представники агентства займаються організацією заходів, конференцій та інших подій не тільки на території України. ARENA CS має безліч задоволених клієнтів і за кордоном. А саме, в Казахстані, Росії, Білорусії, Азії та Західній Європі. Це високий показник, але компанія не зупиняється на досягнутому. Постійно ведеться робота в напрямку розширення горизонтів співпраці!

агентство организации мероприятий

Агентство організації заходів: питання конкурентоспроможності

Конкурентоспроможність підтверджується наступними 6 факторами:

  1. Першокласна якість. Організація івент заходів проходить по вищому розряду.
  2. Ціна. Агентство організації заходів може зробити будь-яке свято для компанії, грунтуючись на наявному бюджеті.
  3. Реклама. Як і кожне поважне агентство, компанія ARENA CS ретельно підходить до питань реклами та презентації послуг, що надаються.
  4. Асортимент. Агентство організації заходів пропонує наступні послуги: організація подій, проведення банкетів, організація спортивних заходів, корпоративні свята і багато іншого.
  5. Дослідження і розвиток. Менеджер з організації заходів і представники керівництва постійно аналізують ринок і оцінюють попит, що спонукає до постійного вдосконалення.
  6. Обслуговування. У компанії працює 67 співробітників, які вдосконалюються в роботі, проходять курси і використовують додаткові можливості навчання.

Агентство організації заходів ARENA CS: статистика проектів

агентство организации мероприятий

Кожен клієнт, який приходить за послугою, хоче знати про професійний досвід співробітників, кількості організованих заходів. Агентство організації заходів представляє успіхи в хронологічному порядку:

  • 2010-2012 роки. У цей час компанія проводила від 500 до 840 заходів на рік, що було відмінним показником для тих років.
  • 2013-2015 роки. З настанням цих часів цифра піднялася до 850 подій в 2013 році і до 1058 свят у 2015 році.
  • 2016 рік. Старання співробітників, мотивація з боку керівництва і правильний підхід до клієнтів дали свій результат – 1751 захід для 71 200 учасників.

Агентство організації заходів: проведення event заходів

агентство организации мероприятий

Для компанії ARENA CS немає перешкод і нерозв’язних проблем. В процесі роботи організатор свята справляється з різними завданнями. Починаючи від сценаріїв і закінчуючи питаннями харчування, зв’язку та проживання. Всі побажання клієнта не тільки враховуються, але є базисом, навколо якого вибудовується вся подія.