Організація корпоративних свят сьогодні набирає обертів. Де і як провести корпоративний захід – завдання, яке не завжди так просто вирішити. Завдяки впливу західної культури і манери вести бізнес, в країнах СНД прижилися корпоративні заходи, з’явилося розуміння їх необхідності. Корпоративний захід є чудовим приводом для керівництва компанії та її працівників взаємно висловити свою вдячність. Також провести корпоратив можна і для партнерів по бізнесу, клієнтів.

Організація корпоративних свят для вашого бізнесу

Якісна організація корпоративних свят позитивно впливає на ефективність роботи компанії. Якщо ваша мета, щоб корпоративний захід став яскравою подією, а не просто можливістю смачно поїсти, то потрібно організатор свята, який втілить в життя ваші ідеї. Святкове агентство ARENA CS організовує корпоративне свято зі змістом. Будь то діловий захід, форум, презентація, конференція, виїзний захід, круглий стіл чи спеціальний захід.

организация корпоративных праздников

Організація корпоративних свят: кому довіритись на українському ринку?

У 2017 році агентство корпоративних заходів ARENA CS реалізувало понад 1700 проектів. З кожним роком святкове агентство ARENA CS збільшує свої обороти і реалізовує все більше проектів, починаючи з 500 заходів за 2010 рік і до +1751 в 2016 році. Цей показник не межа, івент компанія ARENA CS постійно знаходиться в русі, займаючи лідируючу позицію серед подібних агентств в столиці. Регулярно водячи інновації в своє роботі, розвиваючи знання і майстерність власної команди.

Компанія ARENA CS є членом у таких міжнародних організаціях:

  • MPI;
  • UNWTO;
  • World Tourism Organization;
  • European Business Association;
  • ACTE GLOBAL;
  • Association of Corporate Travel Executives.

Досвід і професійна кмітливість команди ARENA CS

Співробітники святкового агентства ARENA CS обов’язково двічі на рік підвищують свої навички і професіоналізм на курсах і тренінгах. Понад 55 співробітників прекрасно володіють англійською та іншими іноземними мовами. Наявність не менше 3 річного досвіду роботи менеджерів компанії в івент індустрії, позитивно позначається на ефективності роботи.

организация корпоративных праздников

Організація корпоративних свят для клієнтів ARENA CS

На даний момент 83% клієнтів компанії ARENA CS співпрацюють більше 4 років. У своїй роботі святкове агентство ARENA керується принципами, які націлені на результативне рішення багатьох питань в бізнесі клієнта. Адже, корпоративне свято є вагомим аргументом у стимулюванні працездатності співробітників і формуванні корпоративної етики компанії, навчанні персоналу, залученні нових партнерів, просуванні і продажах своїх товарів, для виходу на новий рівень ринку, для реалізації нових проектів, підкресленні досягнень компанії і багато іншого.