Відправити

Замовити корпоратив, агентство з організації заходів

Новорічний корпоратив зі змістом

✅ об’єднаємо бізнес-конференцію з креативною вечіркою

✅ розробляємо ідеї та концепції під Ваш бізнес, корпоративну культуру, аудиторію, традиції та цілі

✅ здивуємо весь колектив

✅ говоримо: «НІ» шаблонним сценаріями

НОВИЙ РІК АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ

1000

ШОУ-ПРОГРАМА НОВИЙ РІК

1100

КОРПОРАТИВ ДЛЯ МОЛОДОЇ КОМПАНІЇ

120

ГЛАМУРНИЙ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ BLACK TIE

70

КОРПОРАТИВ В ОФІСІ

60

КОРПОРАТИВ BLACK & WHITE PARTY

400

Організація новорічного корпоративу для компанії, новорічний корпоратив Київ

Хочете отримати безкоштовний прорахунок бюджету Вашого корпоративу?

Оцінимо завдання, задамо питання, сформуємо кілька ідей, запропонуємо механіки реалізації, підберемо локації.

Ваш менеджер – Ольга Ковальчук

Катерина Бохинська, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Communications Executive

Протягом майже двох років співпраці з командою ARENA CS вдалося організувати низку внутрішніх заходів та проектів для наших колег: маленькі зустрічі на 20 людей, пряма трансляція внутрішнього заходу на всю Україну, Грузію, Вірменію та Молдову, чисельні події – конференції в Києві та за його межами та масштабне святкування Нового року на більше ніж 1000 співробітників компанії.

За цей час не раз вдалося переконатися в професійності та креативності команди Арени, здатності виходити з будь-яких ситуацій та рамок і залишити приємні емоції та враження після кожного проекту. Величезними плюсами команди є доступність 24/7, втілення наших найбожевільніших побажань та ідей, завжди привітне ставлення та 100% віддача проекту.

Щиро вдячна ARENA CS за продуктивну співпрацю на найвищому рівні та із задоволенням довірю реалізацію наступних заходів!

Корпоратив 2020, організація корпоративів Київ

Для Вас 70 івент менеджерів ARENA CS з найкрутішими ідеями

З нами працюють ООН, Philip Morris, BASF, Porsche та багато інших

Більше відгуків

Ти будеш пишатися івентом, який ти провів з ARENA CS

Ваш менеджер – Ольга Ковальчук

Корпоративний Новий Рік, агентство з організації новорічного корпоративу

Новорічний корпоратив: як перетворити свято в ефективну HR-інвестицію

Новорічний корпоратив – потужний інструмент, здатний збільшити ефективність HR-стратегії компанії. Це розуміють багато власників бізнесу. Тому зараз захід розглядають не як «підсумкове» свято з традиційним застіллям. Новорічна вечірка – можливість збільшити лояльність співробітників, підвищити ефективність, домогтися емоційної залученості.

У ARENA CS знають, як організувати корпоративне новорічне свято з урахуванням сучасних тенденцій і можливістю реалізації бізнес-стратегій. Деякими аспектами ми готові поділитися з нашими читачами.

3 тренда в організації новорічного корпоративу для компанії

Ефективний новорічний корпоратив – це захоплюючий захід для гостей і практичний – з точки зору менеджменту.

Тренд 1. Рішення HR-завдань

Ще недавно корпоратив на НГ не розглядався як HR-інструмент. Було завдання «зробити красиво і яскраво». Зараз тенденція організації красивих, великих і незвичайних новорічних корпоративів для компанії доповнилася. Свято має реалізувати бізнес-цілі:

 • зростання ефективності персоналу;
 • поліпшення емоційної залученості;
 • збільшення згуртованості;
 • створення атмосфери для подальшої продуктивної командної роботи.

Висновок: формат «банкет і концерт», типові сценарії і стандартний набір конкурсів вже не в тренді. Корпоратив на новий рік 2020 – це ретельно зрежисоване дійство з набором продуманих командних завдань.

Тренд 2. Просування бренду

Організація новорічного корпоративу для компанії зачіпає всі аспекти корпоративної культури. Сценарій повинен відображати цінності компанії, створювати унікальну атмосферу, викликати гордість за причетність до компанії, бренду.

Висновок: веселий корпоратив на новий рік – це свято, створене виключно на основі індивідуального сценарію. Ніяких заготовок і рішень «як у конкурентів».

Тренд 3. Нестандартна локація

Багато івент-компаній звикли організовувати новорічний корпоратив під ключ в орендованому банкетному залі в ресторані або готелі. Безсумнівно, це зручно: звична локація, вишколений персонал… Але чи завжди це відповідає завданням свята?

Висновок: місце під новорічний корпоратив має відповідати концепції. Можливо, це буде заміський котедж, хол кінотеатру або термінал аеропорту. Створення атмосфери – половина успіху при організації незабутнього свята.

Організація корпоративів в економічному і концептуальному розрізі

Новорічний корпоратив 2020: концепція

Головне – не проводити новорічний корпоратив для компанії без чітко сформульованої ідеї. Простіше кажучи, вечірки з «випивкою» відходять у минуле. Свято має вирішувати конкретні завдання: визначати роль кожного співробітника, піднімати настрій, посилювати корпоративний дух. Даремний шик змінюється соціальною спрямованістю і тімбілдінгом. Їх цілком можна подати в «обгортці» захоплюючого новорічного заходу.

Новорічний корпоратив: економіка

У чому сенс колосальних витрат на оренду дорогого ресторанного комплексу в центрі міста? Чи потрібно застілля з величезним вибором страв? Чи дійсно вигідно переплачувати за оренду в затребувані дати і запрошувати топових представників шоу-бізнесу? Тренд зараз: кейтеринг, заміські локації, тематичні івенти, конкурси, що залучають людей в командне рішення задач. Багато компаній з метою оптимізації витрат переносять цей захід на січень.

Витрати на корпоратив під ключ слід розглядати як інвестицію. Вона повинна принести дохід у вигляді мотивованого персоналу, який пишається причетністю до компанії і готовий продуктивно та злагоджено працювати.

Нові технології в організації новорічних корпоративів

Діджиталізація захоплює всі сфери – включаючи організацію корпоративів в Києві. Цифрові інструменти активно використовують в офлайн-форматах. Один із прикладів – створення каналів в Telegram або чат-ботів. Їх використовують як інструменти тізінгових кампаній, а також в якості онлайн-гідів на локації або як засіб моментального оповіщення гостей. Інші варіанти:

 1. На багатьох локаціях виділяють окремі зони під VR. Віртуальну реальність теж можна використовувати для реалізації цілей новорічного корпоративу.
 2. Розробка спеціалізованих мобільних додатків – наприклад, з умовами флешмобу або конкурсу, анонсами майбутнього новорічного корпоративу 2020.
 3. Використання інтерактивних технологій у фото- і відеозонах (Instagram-дзеркала, тематичні фотобудки з миттєвою публікацією в соцмережах і т.п.).
 4. Підготовка якісного відеоконтенту із залученням співробітників, менеджменту.
 5. Підготовка локації в якості майданчика з великою кількістю зон і активностей: в тому числі для дітей та членів сімей співробітників.

Етапи організації новорічного свята

Звичайно, краще замовити корпоратив в агенції з організації заходів. Але знання послідовності підготовки свята не завадить: це допоможе реалізувати необхідну HR-стратегію.

Поставити цілі

Не спускайте бюджет, а вкладайте гроші. Визначте, які цілі менеджменту має реалізувати агенція для організації корпоративу. Це може бути:

 • підведення підсумків року;
 • мотивація співробітників на роботу в наступному році;
 • створення командного духу;
 • формування успішного образу бренду;
 • впровадження цінностей корпоративної культури.

Оптимально – поставити 1-2 мети.

Хто святкує?

У процесі організації новорічного корпоративу потрібно сформувати список гостей. У невеликих компаніях це очевидно. Як святкувати брендам, в складі яких сотні або тисячі співробітників? Варіанти:

 • організувати корпоратив на Новий Рік для найактивніших і визначних;
 • передбачити організацію окремого свята в кожній структурній одиниці;
 • організувати неформальні змагання між структурними підрозділами у форматі свята.

Додатково потрібно вирішити: свято виключно для співробітників або для їх сімей теж? Чи запрошувати на нього тих, хто у відпустці (включаючи декретну)? Відповіді на питання лежать в площині поставлених цілей.

Вибрати формат

Рішення залежить від спеціалізації компанії, середнього віку співробітників, складу штату. Універсальні рішення:

 • неформальне свято в офісному форматі;
 • «протокольний» івент із ретельною підготовкою та формуванням очікувань;
 • комплексна подія з діловою та розважальною частиною;
 • секретна вечірка-сюрприз;
 • унікальний івент.

Скласти план

Організація корпоративу в Києві може базуватися на таких ключових пунктах плану:

 • виступ топ-менеджменту;
 • мотиваційне привітання співробітників;
 • тімбілдинг у форматі розважальної частини;
 • перерви для ознайомлення з інтерактивними та іншими розважальними зонами;
 • частування гостей.

Все це можливо зробити в нестандартних сучасних форматах.

«Нудна» частина

Після узгодження цілей, планів, концепції, сценарію, локації і бюджету, агентство з організації новорічного корпоративу займається пошуком підрядників, орендою майданчика і обладнання, повним комплексом підготовчих робіт. Далі – черга за корпоративом та підбиттям підсумків.

Замість післямови

Новорічний корпоратив з точки зору замовника – це вклад у персонал, який окупається залученістю, зростанням ефективності і позитивним сприйняттям роботодавця. Організувати стандартні «посиденьки» – малоефективно. Домогтися, щоб співробітники приходили на роботу з посмішкою – цілком реально. Але важливо доручати організаційні завдання не «вільним» співробітникам або HR-менеджеру, а досвідченій івент компанії.